Zadavatelem microsite je firma Penzion U Lesa Ing. Zuzana BalounováUbytování v penzionu v Českých Budějovicích v pokojích a apartmánech

Ubytování v rodinném Penzionu U Lesa v Českých Budějovicích, nekuřácké pokoje a apartmány s kuchyňkou, zahrada, dětské hřiště, wellnes, krásná příroda jižních Čech.Toužíte poznat krásy jižních Čech? Tak zavítejte do samého srdce tohoto kraje, do města České Budějovice a ubytujte se v našem Penzionu U Lesa - Ing. Zuzany Balounové. U nás najdete pěkné a levné rodinné ubytování v klidné lokalitě s příjemnými lidmi. Nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojí, apartmánech s kuchyňkou pro dva, čtyři až deset osob. Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybaveny televizorem a wifi připojením. Volné chvíle můžete strávit na venkovním posezení s dětským hřištěm nebo se nechat hýčkat ve wellnes s infrasaunou, speciální posteli a masérem.
Ideální poloha pro pěší i cyklo turistiku za poznáním krajiny plné rybníků a lesů, ale i pro milovníky měst a historických památek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>