Zadavatelem microsite je firma Penzion U Lesa Ing. Zuzana BalounováJihočeský Penzion U Lesa v Českých Budějovicích

Ubytování v jižních Čechách, penzion s širokou nabídkou pokojů, doplňkové služby, wellness a masáže, aktivity v okolí Českých Budějovic, nekuřácký penzion, parkování u penzionu.Plánujete dovolenou v jižních Čechách a rozhodujete se nad správnou volbou ubytování? Přijeďte do našeho Penzionu U Lesa. Nejenom, že Vám nabídneme skvělé ubytování s mnoha službami, ale i velmi výhodnou startovní pozici pro výlety a aktivity. Sídlíme nedaleko Českých Budějovic v krásné přírodě.
Hosté se mohou ubytovat jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, nebo apartmánech. Na výběr máme z více variant apartmánů. Naši klienti mohou využívat venkovního posezení s možností grilování a prostoru pro děti. Můžete si tak užívat příjemných letních večerů. Mezi doplňkové služby patří wellness nabídka masáží, infrasauny nebo světelné terapie. Celý prostor penzionu je nekuřácký s možností parkingu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v klidné části Českých Budějovic

Ubytování v klidné části Českých Budějovic

Neváhejte a využijte mimosezónní slevy na ubytování pro firmy. Penzion U lesa v Českých Budějovicích nabízí až 50% slevy. Ubytování v klidné části města, parkování zdarma, WIFI a individuální ceny.


Ubytování v penzionu v Českých Budějovicích v pokojích a apartmánech

Ubytování v penzionu v Českých Budějovicích v pokojích a apartmánech

Ubytování v rodinném Penzionu U Lesa v Českých Budějovicích, nekuřácké pokoje a apartmány s kuchyňkou, zahrada, dětské hřiště, wellnes, krásná příroda jižních Čech.