Penzion U Lesa, ubytování v krásné přírodě se spousty lákadel

Ubytování v turisticky významné lokalitě jižních Čech nedaleko Českých Budějovic. Krásná příroda, turistika, historické pamětihodnosti to vše můžete navštívit.


Penzion U Lesa, ubytování pro jednotlivce, páry i rodinu
Chystáte se na dovolenou a chcete poznávat krásy naší země? Navštivte i půvabný jihočeský region v jehož samém srdci se nachází město České Budějovice. Zde se můžete ubytovat v útulném rodinném Penzionu U lesa. Příjemný personál Vás ubytuje v jednolůžkových, dvojlůžkových pokojích či apartmánu, dle Vaše přání a požadavků.
Příjemné chvíle můžete strávit při vycházkách do přírody a poznat zdejší zákoutí jako tajemný les Bor či se vydat po cyklostezce do centra města. Doporučíme Vám navštívit i nejatraktivnější zámek Hluboká nad Vltavou či zdejší ZOO. Díky strategické poloze můžete zavítat na spousty míst.
Rezervace provádějte na webových stránkách, kde naleznete rezervační systém, na e-mailové adrese nebo telefonicky. Mile rádi Vás uvítáme na adrese Zavadilka 2150 v Českých Budějovicích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Jihočeský Penzion U Lesa v Českých Budějovicích

Jihočeský Penzion U Lesa v Českých Budějovicích
Ubytování v jižních Čechách, penzion s širokou nabídkou pokojů, doplňkové služby, wellness a masáže, aktivity v okolí Českých Budějovic, nekuřácký penzion, parkování u penzionu.

Ubytování v klidné části Českých Budějovic

Ubytování v klidné části Českých Budějovic
Neváhejte a využijte mimosezónní slevy na ubytování pro firmy. Penzion U lesa v Českých Budějovicích nabízí až 50% slevy. Ubytování v klidné části města, parkování zdarma, WIFI a individuální ceny.

Ubytování v penzionu v Českých Budějovicích v pokojích a apartmánech

Ubytování v penzionu v Českých Budějovicích v pokojích a apartmánech
Ubytování v rodinném Penzionu U Lesa v Českých Budějovicích, nekuřácké pokoje a apartmány s kuchyňkou, zahrada, dětské hřiště, wellnes, krásná příroda jižních Čech.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion U Lesa Ing. Zuzana Balounová
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion U Lesa
www.penzioncb.cz
Adresa

Adresa

Zavadilka 2150
České Budějovice 370 05

penzionulesa.1@gmail.com
+420 737 172 226


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha