Revize jeřábů Plzeň

Odborní revizní technici společnosti JOKR - montáže s.r.o. z Plzně nabízí pravidelné revize jeřábů a zdvihacích zařízení, mostových i sloupových jeřábů nebo jejich mechanických a elektrických částí.Pracujete s jeřáby nebo jiným zdvihacím zařízením? Pak jistě hledáte odbornou firmu, která provádí jejich revize. Společnosti JOKR - montáže s.r.o. z Plzně nabízí pravidelné revize nejen jeřábů a zdvihacích zařízení, ale také jejich mechanických a elektrických částí.

Revize provádí naši odborní revizní technici také pro mostové a sloupová jeřáby, nakládacích jeřábů nebo autojeřábů a součástí každé revize je vypracování a předání revizní zprávy.

Myslete na bezpečnost svých zaměstnanců při výkonu jejich práce a žádejte revize jeřábů u společnosti JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Firma JOKR se zaměřuje na distribuci, opravy zdvihacích a jeřábních strojů, revize zařízení, školení jeřábníků a vazačů.


Školení jeřábníků Plzeň

Školení jeřábníků Plzeň

Společnost JOKR - montáže s.r.o. z Plzně nabízí odborné školení jeřábníků a osob zodpovědných za správné ovládání jeřábu s cílem zajistit kvalifikované zaměstnance s potřebnými znalostmi.


Opravy a revize jeřábů Plzeň

Opravy a revize jeřábů Plzeň

Pracují Vaši zaměstnanci se zdvihacím zařízením? Pravidelné revize a nutné opravy jeřábů pro dodržení bezpečnosti práce nabízí firma JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.


Opravy jeřábů Plzeň

Opravy jeřábů Plzeň

Neobejde se vaše práce bez jeřábu nebo jiného zdvihacího zařízení a je zrovna porouchané? O profesionální opravu se postará společnost JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.