Opravy a revize jeřábů Plzeň

Pracují Vaši zaměstnanci se zdvihacím zařízením? Pravidelné revize a nutné opravy jeřábů pro dodržení bezpečnosti práce nabízí firma JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.Bezpečnost práce a její dodržování jsou jistě zásadou každé solidní firmy. Nezapomínejte při dodržování těchto zásad ani na pravidelné revizní prohlídky zdvihacích zařízení, které nabízí firma JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.

Revize ve stanovených lhůtách a nutné opravy jeřábů provádí vyškolení pracovníci, o každé revizní zkoušce bude vyplněn příslušný doklad.

Nezapomeňte s časovým předstihem kontaktovat firmu JOKR - montáže s.r.o. a žádat revize jeřábů (pravidelně nebo po převozu na jiné stanoviště) a zdvihacích zařízení pro dodržení bezpečnosti práce ve vaší společnosti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Firma JOKR se zaměřuje na distribuci, opravy zdvihacích a jeřábních strojů, revize zařízení, školení jeřábníků a vazačů.


Opravy jeřábů Plzeň

Opravy jeřábů Plzeň

Neobejde se vaše práce bez jeřábu nebo jiného zdvihacího zařízení a je zrovna porouchané? O profesionální opravu se postará společnost JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.


Školení jeřábníků Plzeň

Školení jeřábníků Plzeň

Společnost JOKR - montáže s.r.o. z Plzně nabízí odborné školení jeřábníků a osob zodpovědných za správné ovládání jeřábu s cílem zajistit kvalifikované zaměstnance s potřebnými znalostmi.


Revize jeřábů Plzeň

Revize jeřábů Plzeň

Odborní revizní technici společnosti JOKR - montáže s.r.o. z Plzně nabízí pravidelné revize jeřábů a zdvihacích zařízení, mostových i sloupových jeřábů nebo jejich mechanických a elektrických částí.