Školení jeřábníků Plzeň

Společnost JOKR - montáže s.r.o. z Plzně nabízí odborné školení jeřábníků a osob zodpovědných za správné ovládání jeřábu s cílem zajistit kvalifikované zaměstnance s potřebnými znalostmi.Na obsluhu jeřábu i ostatních zdvihacích zařízení jsou kladeny přísné požadavky, jelikož zde hrozí vysoké riziko úrazu. Pouze kvalitně vyškolené zaměstnanec může využít naplno technického potenciálu stroje a zabránit škodám na zdraví a majetku.

Společnost JOKR - montáže s.r.o. z Plzně nabízí školení jeřábníků zakončené vystavením jeřábnického průkazu, tedy potřebným oprávněním pro manipulaci se zdvihacím zařízením uvedené třídy.

Školení vedou kvalifikovaní lektoři s praxí v oboru, k dispozici máme také kvalitní technické zázemí. Školení jeřábníků Vám zajistí odborně způsobilé zaměstnance, vyšší míru bezpečnosti na pracovišti, maximální využití kapacity stroje a zamezí poruchám z nesprávného užívání stoje.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Firma JOKR se zaměřuje na distribuci, opravy zdvihacích a jeřábních strojů, revize zařízení, školení jeřábníků a vazačů.


Opravy jeřábů Plzeň

Opravy jeřábů Plzeň

Neobejde se vaše práce bez jeřábu nebo jiného zdvihacího zařízení a je zrovna porouchané? O profesionální opravu se postará společnost JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.


Opravy a revize jeřábů Plzeň

Opravy a revize jeřábů Plzeň

Pracují Vaši zaměstnanci se zdvihacím zařízením? Pravidelné revize a nutné opravy jeřábů pro dodržení bezpečnosti práce nabízí firma JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.


Revize jeřábů Plzeň

Revize jeřábů Plzeň

Odborní revizní technici společnosti JOKR - montáže s.r.o. z Plzně nabízí pravidelné revize jeřábů a zdvihacích zařízení, mostových i sloupových jeřábů nebo jejich mechanických a elektrických částí.