Zadavatelem microsite je firma CENOK - výtahy, a.s.Domovní výtahy a plošiny pro rodinné domy k přepravě osob s omezenou schopností pohybu

Společnost CENOK - výtahy, a.s. je specialistou na výrobu, stavbu i servis domovních výtahů a plošin, které využijí především imobilní osoby. Své zakázky realizuje po celém Moravskoslezském kraji.Máte rodinný dům, do kterého byste potřebovali výtah či plošinu k přepravě osob s omezenou schopností pohybu a orientace? Obraťte se ostravskou společnost CENOK - výtahy, a.s. a budete mít jistotu bezporuchového provozu.

Jsme odborníci ve svém oboru a každému zákazníkovi poskytujeme individuální řešení šité přímo na míru.

Postaráme se Vám o komplexní řešení výtahu včetně projekce a poradenství.

Spolupracujeme s dodavateli, kteří patří mezi špičkové výrobce výtahových komponentů, proto ručíme za maximální bezpečnost našich výtahů.

Své zakázky realizujeme především v Moravskoslezském, Zlínském a Olomouckém kraji, ale pokud jste i z jiného koutu republiky, rádi za Vámi přijedeme!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba a instalace nového výtahu, využití státní dotace na výtah

Výroba a instalace nového výtahu, využití státní dotace na výtah

Výrobu a instalaci nového výtahu zajišťuje ostravská společnost CENOK - výtahy, a.s., která Vám také pomůže zajistit všechny potřebné náležitosti k využití státní dotace na instalaci výtahu.


Kompletní rekonstrukce, modernizace a servis výtahů od profesionální firmy

Kompletní rekonstrukce, modernizace a servis výtahů od profesionální firmy

Kompletní výměnou, rekonstrukcí, modernizací i servisem výtahů se zabývá společnost CENOK - výtahy, a.s. z Ostravy, která své zakázky realizuje po celém Moravskoslezském, Zlínském i Olomouckém kraji.
>
>