Zadavatelem microsite je firma CENOK - výtahy, a.s.Instalace nového výtahu do panelového domu, kde výtah dosud nebyl – záruční i pozáruční servis

O instalaci nového výtahu na klíč v panelovém domě, kde výtah doposud nebyl, se postará společnost CENOK – výtahy a.s. se sídlem v Ostravě, ale působící v celém Moravskoslezském kraji.Usnadněte přístup k bytům obyvatelům panelového domu bez výtahu. Do starších panelových domů typu G57, kde jsou nevyužité šachty, sloužící pouze pro vstup na střechu, firma CENOK – výtahy a.s. realizuje instalace nových výtahů.

Naše společnost působí v celém Moravskoslezském kraji, v Ostravě, Karviné, Orlové a ve Frýdku-Místku, ale také ve Zlínském a Olomouckém kraji.

Nevyužité šachty se stavebně upraví pro instalaci výtahů tak, aby zůstal zachován vstup na střechu.

K zákazníkům přistupujeme vždy individuálně a navrhneme vhodné technologické řešení i nadstandardní design kabin. Zajistíme komplexní záruční i pozáruční servis.

Výhody výtahu:
- zvýšení hodnoty bytů i domů
- usnadnění přístupu k bytům, nejen pro starší a imobilní osoby
- lehčí převoz břemen a nákladů – nákup, kočárek

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Domovní výtahy a plošiny pro rodinné domy k přepravě osob s omezenou ...

Domovní výtahy a plošiny pro rodinné domy k přepravě osob s omezenou ...

Společnost CENOK - výtahy, a.s. je specialistou na výrobu, stavbu i servis domovních výtahů a plošin, které využijí především imobilní osoby. Své zakázky realizuje po celém Moravskoslezském kraji.


Kompletní rekonstrukce, modernizace a servis výtahů od profesionální ...

Kompletní rekonstrukce, modernizace a servis výtahů od profesionální ...

Kompletní výměnou, rekonstrukcí, modernizací i servisem výtahů se zabývá společnost CENOK - výtahy, a.s. z Ostravy, která své zakázky realizuje po celém Moravskoslezském, Zlínském i Olomouckém kraji.


Výroba a instalace nového výtahu, využití státní dotace na výtah

Výroba a instalace nového výtahu, využití státní dotace na výtah

Výrobu a instalaci nového výtahu zajišťuje ostravská společnost CENOK - výtahy, a.s., která Vám také pomůže zajistit všechny potřebné náležitosti k využití státní dotace na instalaci výtahu.