Zadavatelem microsite je firma CENOK - výtahy, a.s.Výroba a instalace nového výtahu, využití státní dotace na výtah

Výrobu a instalaci nového výtahu zajišťuje ostravská společnost CENOK - výtahy, a.s., která Vám také pomůže zajistit všechny potřebné náležitosti k využití státní dotace na instalaci výtahu.Bydlíte v domě, kde byste potřebovali výtah? Není nic jednoduššího než kontaktovat specialistu na výrobu, stavbu, instalaci a modernizaci výtahů - společnost CENOK - výtahy, a.s. spolupracující s dodavateli, kteří vlastní vývojová střediska.

Specializujeme se na výtahy:
- domovní
- jídelní
- malé nákladní
- hydraulické - panoramatický, osobní, nákladní
- bezstrojovnový - nynější trend u novostaveb, kde je vše ve výtahové šachtě
- trakční výtah se strojovnou - určen pro domy, které mají k dispozici strojovnu
- representativní - kabina výtahu se skleněným nebo dřevěným obložením.

Pokud potřebujete vyřešit v rodinném době bezbariérový přístup do všech pater, efektivním řešením je náš domovní výtah LC MINI.

Na instalaci výtahu můžete využít čerpání státní dotace. Rádi Vám zajistíme všechny potřebné náležitosti, proto se na nás neváhejte obrátit.

Působíme po celém Moravskoslezském kraji - Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Havířov, Český Těšín, Třinec, Opava, Nový Jičín, Bruntál. Nemáme problém zakázku realizovat i v jiné části České republiky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Domovní výtahy a plošiny pro rodinné domy k přepravě osob s omezenou schopností pohybu

Domovní výtahy a plošiny pro rodinné domy k přepravě osob s omezenou schopností pohybu

Společnost CENOK - výtahy, a.s. je specialistou na výrobu, stavbu i servis domovních výtahů a plošin, které využijí především imobilní osoby. Své zakázky realizuje po celém Moravskoslezském kraji.


Kompletní rekonstrukce, modernizace a servis výtahů od profesionální firmy

Kompletní rekonstrukce, modernizace a servis výtahů od profesionální firmy

Kompletní výměnou, rekonstrukcí, modernizací i servisem výtahů se zabývá společnost CENOK - výtahy, a.s. z Ostravy, která své zakázky realizuje po celém Moravskoslezském, Zlínském i Olomouckém kraji.
>
>