Microsite byla vložena dne:14.09.2017
ID microsite: 104432, počet zhlédnutí:  20
Zadavatelem microsite je firma

Město Břeclav

Břeclav, turistická a rekreační oblast, cyklostezky, kultura a dobré víno

Město Břeclav, turistická a rekreační oblast jižní Moravy, cyklostezky, historické památky, zámek, přírodní zajímavosti, kultura, folklor a dobré víno.

Okresní město Břeclav, turistická a rekreační oblastBřeclav, turistická a rekreační oblast, kultura a dobré vínoBřeclav, folklor, cyklistika, turistika

Okresní město Břeclav se rozléhá podél řeky Dyje na státních hranicích s Rakouskem. Město se nachází v rovinaté vinařské oblasti jižní Moravy, která symbolizuje krásnou přírodu, řadu cyklotras a znamenité víno. Při návštěvě města můžete navštívit turisticky významné pamětihodnosti jako zámek, kostely, kaple, synagogu s židovským hřbitovem či Lichtenštejnský dům. Pokud se do této oblasti chystáte vydat na kolech tak jistě uvítáte množství značených cyklotras, po kterých se vydáte poznat krajinu a přírodní zajímavosti v okolí města jako například Lednicko-valtický areál či CHKO Pálava. Ve volném čase doporučujeme navštívit některé z kulturních akci jako divadlo, folklorní vystoupení či muzeum.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY