Zadavatelem microsite je firma Město BřeclavBřeclav, turistická a rekreační oblast, cyklostezky, kultura a dobré víno

Město Břeclav, turistická a rekreační oblast jižní Moravy, cyklostezky, historické památky, zámek, přírodní zajímavosti, kultura, folklor a dobré víno.Okresní město Břeclav se rozléhá podél řeky Dyje na státních hranicích s Rakouskem. Město se nachází v rovinaté vinařské oblasti jižní Moravy, která symbolizuje krásnou přírodu, řadu cyklotras a znamenité víno. Při návštěvě města můžete navštívit turisticky významné pamětihodnosti jako zámek, kostely, kaple, synagogu s židovským hřbitovem či Lichtenštejnský dům. Pokud se do této oblasti chystáte vydat na kolech tak jistě uvítáte množství značených cyklotras, po kterých se vydáte poznat krajinu a přírodní zajímavosti v okolí města jako například Lednicko-valtický areál či CHKO Pálava. Ve volném čase doporučujeme navštívit některé z kulturních akci jako divadlo, folklorní vystoupení či muzeum.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Novogotický Kostel Navštívení Panny Marie, zajímavý architektonický ...

Novogotický Kostel Navštívení Panny Marie, zajímavý architektonický ...

Novogotický farní chrám, vinařské stezky a mnohem víc nabízí návštěvníkům město Břeclav v Jihomoravském kraji. V našem městě zažijete tu pravou jižní Moravu se vším, co k ní patří.


Navštivte Břeclav, město s mnoha pamětihodnostmi, zámkem s vyhlídkovou ...

Navštivte Břeclav, město s mnoha pamětihodnostmi, zámkem s vyhlídkovou ...

Poznejte jižní Moravu v její plné kráse a vydejte se do Břeclavi, města, jehož nedílnou součástí jsou nejen cyklostezky, památky UNESCO a víno, ale především spousta tradičních folklórních akcí.