Microsite byla vložena dne:29.01.2016
ID microsite: 52282, počet zhlédnutí:  275
Zadavatelem microsite je firma

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.

Stroje na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld – servis a údržba, Písek

Zařízení na zpracování plastů Wittmann Battenfeld

Servis a údržbu strojů a zařízení na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld zajišťuje pro lisovny plastů v celé ČR společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. v Písku.

Poskytujeme kvalifikovaný servis strojů a zařízení na zpracování plastů Wittmann Battenfeld, například vstřikovacích strojů, robotů a manipulátorů, drtičů i celých automatizovaných pracovišť, a to na území České i Slovenské republiky. Naši zkušení technici se účastní pravidelných školení, aby měli vždy přehled o aktuálních technologiích a postupech, a byli tak schopni Vám zajistit špičkový servis v co nejkratším čase. A co víc, servis si můžete objednat z pohodlí domova, telefonicky nebo online. V rámci našich služeb nabízíme také pomoc s údržbou a zajištění preventivních prohlídek Vašich strojů a zařízení, jejichž součástí může být i kalibrace či ověření funkčnosti jednotlivých zařízení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Technologie pro vstřikování plastů, kloubové vstřikovací stroje s energetickou úsporou

Technologie pro vstřikování plastů, kloubové vstřikovací stroje s ...

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o., společnost, jež dodává vstřikovací stroje na zpracování plastů, lineární roboty či kloubové vstřikovací stroje. Jsme firma s tradicí a pobočkami po celém světě.

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.
Výroba, oprava a servis strojů na zpracování plastů v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu

Výroba, oprava a servis strojů na zpracování plastů v automobilovém a ...

Prodej, záruční i pozáruční servis a náhradní díly na stroje určené k zpracování plastů zajistí firma Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. sídlící v Malých Nepodřicích v okrese Písek.

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.