Stroje, roboty a manipulátory – vše pro plastovou výrobu

Stroje na zpracování plastů, roboty, manipulátory, dopravníky a náhradní díly Vám dodá společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.


Dodávka strojů pro vstřikování plastů
Sháníte spolehlivého dodavatele strojů pro zpracování plastů? Chcete se opřít o spolupráci s lídrem plastikářského oboru? Máte již stroje Wittmann a řešíte jejich pravidelný servis či opravu? Naše společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. je tu pro vás.
Jsme dceřiná firma společnosti Wittmann Kunststoffgeräte GmbH – lídra v oboru výroby a servisu strojů pro plastikářský průmysl se sídlem ve Vídni. Naše společnost zaštiťuje kompletní dodávky pro zákazníky z Česka a Slovenska. Wittmann a Wittmann Battenfeld jsou zárukou kvality, spolehlivosti a přesnosti. Věnujeme se dodávkám kompletního řešení pro Vaši výrobu. Vstřikovací technika, automatizace v oblasti zpracování plastů a periferní zařízení, to jsou devízy naší společnosti. České zastoupení dodalo stroje do více než 200 lisoven a stále rosteme.
Neváhejte se na nás obrátit v případě, že hledáte komplexní řešení pro Vaši společnost. Více informací naleznete na naší webové stránce www.wittmann-group.com, případně nás rovnou navštivte na adrese Malé Nepodřice 67, 397 01 Dobev.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stroje pro vstřikování plastů do průmyslových odvětvích

Stroje pro vstřikování plastů do průmyslových odvětvích
Široké spektrum strojů a technologií pro vstřikování plastů do průmyslových výrob v automobilovém, strojírenském odvětví dodává Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.

Lineární roboty, odebírače vtoků a kompletní řešení IML

Lineární roboty, odebírače vtoků a kompletní řešení IML
Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. nabízí roboty CNC, odebírače vtoků a systémová řešení pro obalový průmysl díky výkonné automatizaci IML. Jsme součástí WITTMANN group se sídlem v Rakousku.

Automatizace, roboty Wittmann

Automatizace, roboty Wittmann
Navazující automatizační procesy se stanou efektivnější a rychlejší díky produktům automatizace a robotům od společnosti Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. sídlící v okrese Písek.

Technologie pro vstřikování plastů, kloubové vstřikovací stroje s energetickou úsporou

Technologie pro vstřikování plastů, kloubové vstřikovací stroje s energetickou úsporou
Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o., společnost, jež dodává vstřikovací stroje na zpracování plastů, lineární roboty či kloubové vstřikovací stroje. Jsme firma s tradicí a pobočkami po celém světě.

Výroba, oprava a servis strojů na zpracování plastů v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu

Výroba, oprava a servis strojů na zpracování plastů v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu
Prodej, záruční i pozáruční servis a náhradní díly na stroje určené k zpracování plastů zajistí firma Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. sídlící v Malých Nepodřicích v okrese Písek.

Stroje na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld – servis a údržba, Písek

Stroje na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld – servis a údržba,  Písek
Servis a údržbu strojů a zařízení na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld zajišťuje pro lisovny plastů v celé ČR společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. v Písku.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.
www.wittmann-group.com
Adresa

Adresa

č. 67
Malé Nepodřice - Dobev 397 01

info@wittmann-group.cz
+420 384 972 165


Najdete nás také zde:

ARES
captcha