Zadavatelem microsite je firma Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.Výroba, oprava a servis strojů na zpracování plastů v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu

Prodej, záruční i pozáruční servis a náhradní díly na stroje určené k zpracování plastů zajistí firma Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. sídlící v Malých Nepodřicích v okrese Písek.WITTMANN BATTENFELD CZ spol. s.r.o., dceřiná společnost světoznámé špičky v oboru strojů na zpracovávání plastů, prodává a servisuje stroje pro více než 200 lisoven plastů v České i Slovenské republice.
Jako jediní na světě nabízíme ucelený program strojů na zpracování plastů a náhradních dílů. Prodáváme stroje značek WITTMANN a WITTMANN BATTENFELD a poskytujeme záruční i pozáruční servis.
Výrobcům technických plastových dílů dodáváme roboty, manipulátory, komplexní automatizovaná pracoviště, IML-systémy, lokální i centrální zařízení na sušení a dopravu granulátu, temperační přístroje, chladicí zařízení a průtokoměry, drtiče vtoků i dílů, dopravníky nebo vstřikovací stroje Battenfeld.
Naše stroje najdou své uplatnění nejen v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lineární roboty, odebírače vtoků a kompletní řešení IML

Lineární roboty, odebírače vtoků a kompletní řešení IML

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. nabízí roboty CNC, odebírače vtoků a systémová řešení pro obalový průmysl díky výkonné automatizaci IML. Jsme součástí WITTMANN group se sídlem v Rakousku.


Technologie pro vstřikování plastů, kloubové vstřikovací stroje s ...

Technologie pro vstřikování plastů, kloubové vstřikovací stroje s ...

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o., společnost, jež dodává vstřikovací stroje na zpracování plastů, lineární roboty či kloubové vstřikovací stroje. Jsme firma s tradicí a pobočkami po celém světě.


Automatizace, roboty Wittmann

Automatizace, roboty Wittmann

Navazující automatizační procesy se stanou efektivnější a rychlejší díky produktům automatizace a robotům od společnosti Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. sídlící v okrese Písek.


Stroje na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld – servis a údržba,  ...

Stroje na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld – servis a údržba, ...

Servis a údržbu strojů a zařízení na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld zajišťuje pro lisovny plastů v celé ČR společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. v Písku.