Zadavatelem microsite je firma Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.Stroje pro vstřikování plastů do průmyslových odvětvích

Široké spektrum strojů a technologií pro vstřikování plastů do průmyslových výrob v automobilovém, strojírenském odvětví dodává Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.Vyrábíte plastové komponenty pro automobilový, obalový či strojírenský průmysl? Nebo jste výrobce medicínské techniky? Zajisté ve svém výrobním odvětví využijete stroje pro vstřikování plastů. Tuto moderní techniku Vám dodá naše společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.
Pokroková technologie Vám zajistí vysoce kvalitní plastové výrobky pro široké využití. Zákazníkům po celém světě nabízíme široké spektrum vstřikovacích strojů. Dodáme Vám požadované zařízení, které přesně upokojí Vaše požadavky na výrobu produktů. V sortimentu máme kloubové, hydraulické, rychloběžné, elektrické i mikrovstřikovací a vícekompozitní stroje.
Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis všech dodávaných strojů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lineární roboty, odebírače vtoků a kompletní řešení IML

Lineární roboty, odebírače vtoků a kompletní řešení IML

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. nabízí roboty CNC, odebírače vtoků a systémová řešení pro obalový průmysl díky výkonné automatizaci IML. Jsme součástí WITTMANN group se sídlem v Rakousku.


Technologie pro vstřikování plastů, kloubové vstřikovací stroje s ...

Technologie pro vstřikování plastů, kloubové vstřikovací stroje s ...

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o., společnost, jež dodává vstřikovací stroje na zpracování plastů, lineární roboty či kloubové vstřikovací stroje. Jsme firma s tradicí a pobočkami po celém světě.


Stroje na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld – servis a údržba,  ...

Stroje na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld – servis a údržba, ...

Servis a údržbu strojů a zařízení na zpracování plastů Wittmann a Battenfeld zajišťuje pro lisovny plastů v celé ČR společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. v Písku.


Automatizace, roboty Wittmann

Automatizace, roboty Wittmann

Navazující automatizační procesy se stanou efektivnější a rychlejší díky produktům automatizace a robotům od společnosti Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. sídlící v okrese Písek.


Výroba, oprava a servis strojů na zpracování plastů v automobilovém a ...

Výroba, oprava a servis strojů na zpracování plastů v automobilovém a ...

Prodej, záruční i pozáruční servis a náhradní díly na stroje určené k zpracování plastů zajistí firma Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. sídlící v Malých Nepodřicích v okrese Písek.