Microsite byla vložena dne:27.11.2015
ID microsite: 49449, počet zhlédnutí:  45
Zadavatelem microsite je firma

Václav Rous Autoslužby Rous

Autodoprava minibusem i autobusem pro 60 lidí | Třebíč

Autodoprava Václav Rous pomáhá klientům z měst Třebíč, Náměšť nad Oslavou a okolí s bezpečným dopravením menších i větších skupin na místo určení.

Potřebujete bezpečně dopravit třídu dětí na školní výlet? Nebo se snad účastníte sportovního klání v sousedním městě? Ať už se chystáte kamkoli, od toho je tu autodoprava Václava Rouse. Nabízíme vám přepravu od 20 do 60 míst. Z naší nabídky si proto vybere každý.

Autodoprava Václav Rous vám nabízí následující služby:

- minibus (20 míst)
- autobus (48 míst)
- autobus (60 míst)

Pro skupinu 20 lidí nabízíme přepravu moderním a spolehlivým minibusem značky Volkswagen LT. Pro 48 lidí potom nabízíme přepravu bezpečným autobusem značky Karosa a pro skupinu 60 osob jsme schopní zajistit převoz na určité místo autobusem značky Renault Ares.

Veškerá naše vozidla jsou plně klimatizována a každé sedadlo je opatřeno bezpečnostním pásem. V případě zájmu lze navíc k minibusu nebo autobusu připojit přívěsný vozík na kola, lyže nebo cestovní zavazadla. Samozřejmostí je pojištění všech sedadel.

Na lidech, které přepravujeme, nám velmi záleží a chceme zajistit, aby se cítili co nejvíce v bezpečí. Proto zaměstnáváme jen velmi zkušené řidiče s aktuální lékařskou prohlídkou. Zajistíme vám maximální pohodlí i bezpečí!

Zajímá vás, jaká je aktuální cenová nabídka? Pak nám zavolejte nebo napište. Rádi vám předložíme aktuální cenovou nabídku. Autodoprava Václav Rous se těší na spolupráci. Odvezeme vás kamkoli - bezpečně a spolehlivě.

autodoprava Třebíčtuzemská doprava, Náměšť nad Oslavou

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Autoservis, pneuservis, opravy vozidel všech značek, diagnostika, karosářské práce, Třebíč

Autoservis, pneuservis, opravy vozidel všech značek, diagnostika, ...

Autoopravna, autoservis, pneuservis, opravy a servis vozidel, mechanické opravy, karosářské práce, příprava vozidel na STK a další práce provádí firma V. R. Autoslužby.

Václav Rous Autoslužby Rous
Autoopravna, autoservis, opravy vozidel, Náměšť nad Oslavou

Autoopravna, autoservis, opravy vozidel, Náměšť nad Oslavou

Pokud hledáte kvalitní autoopravnu, která vyřeší problém s Vaším vozidlem, pak neváhejte a vyzkoušejte naši firmu Autoslužby Rous z Náměšti nad Oslavou. Zabýváme se opravami automobilů, provádíme servis všech značek. V tomto oboru máme již mnohaleté zkušenosti. Stále se odborně školíme a ...

Václav Rous Autoslužby Rous