Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

kovostal@kovostal.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 572 545 771

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Pivovarská 457
Uherské Hradiště-Jarošov 686 01

Výroba sedadel pro kina, divadla - komfortní divadelní křesla, kino sedačky

Společnost Kovostal z Jarošova u Uherského Hradiště je výrobcem sedadel pro kina a divadla. Přinášíme luxus, pohodlí a inovace v každém detailu pro divadelní křesla a kino sedačky.


Představujeme vám firmu Kovostal Uherské Hradiště, průkopníka v oblasti sedadel do kina a divadelních křesel. Jejich produkty jsou synonymem pro komfort, design a funkčnost. Věnujeme se každému detailu, abychom vám dodali divadelní křesla a kino sedačky, které jsou nejen pohodlné, ale vypadají krásně a každý host tak může mít ničím nerušený zážitek a nechat se unést pohodlím a stylem.

Některé z našich výrazných produktů:
Altach je typická kino-sedačka, která přináší nejen pohodlí, ale i praktičnost s integrovaným držákem nápojů. Zlatou nití vyšitá čísla křesel dodávají našim sedačkám luxusní vzhled. Navíc, nabízíme i speciální provedení pro páry a mobilní sedačky pro snadnou adaptaci prostoru pro vozíčkáře.

Model Smíchov je výsledkem dlouhodobé spolupráce s architekty a měsíců intenzivního vývoje. Další model Praha, který byl jako první použit v pražské konzervatoři, je důkazem našeho závazku k inovacím.

Model Sarov je líbivý model s oblými tvary. Na přání investora upravíme detaily finálního provedení. Jako ochrana před ušpiněním zadní strany opěráku slouží tzv. okopová deska. Je tu možnost provedení křesla pro pár a mobilní sedačky, se kterými vytvoříme místo pro vozíčkáře.

Lyon představuje eleganci s čistými liniemi, kde sedák i opěrák chrání dřevěná deska, která je v souladu s designem područek.

Litva je robustní model, který nadchne svým naturálním vzhledem a kvalitním lakováním, které zvýrazňuje kresbu dřeva. Vysoká vrstva molitanové výplně ze studené pěny je zárukou mimořádného komfortu.

Paris je moderní sedadlo, které se hodí do kongresových sálů i všech typů kulturních zařízení. Podle účelu objektu lze sedadlo doplnit sklopným stolkem nebo držákem nápojů. Dřevěná krycí deska sedáku a opěráku s možností ozdobné perforace podporuje akustiku sálu. Zajímavým prvkem modelu je také ozdobné štepování. Sedadla lze objednat s čalounění v látce i kožence.

Za zmínku stojí i model Offenburg, který má originální design, sedadlo je svou konstrukcí určeno pro teleskopickou tribunu.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Teleskopické tribuny pro sportovní haly, posluchárny, sedadla do divadla, kina - výroba, montáž

Teleskopické tribuny pro sportovní haly, posluchárny, sedadla do ...

Firma Kovostal s.r.o. Uherské Hradiště vyrábí teleskopické tribuny pro sportovní haly, posluchárny a sedadla do divadla či kina. Výroba je zakázková, zajistíme dodávku i montáž zařízení.

Sedadla do auly, posluchárny, přednáškového sálu - navržena pro dlouhodobé sezení

Sedadla do auly, posluchárny, přednáškového sálu - navržena pro ...

Výrobce sedadel, firma Kovostal s.r.o. z Jarošova ve Zlínském kraji, navrhne sedadla do auly či posluchárny. Jsou navržena pro pohodlí při dlouhodobém sezení, což je ideální pro vzdělávací zařízení.

Štítky:Sedací nábytekObráběčské, soustružnické a frézařské prácePovrchové úpravy kovůŘezáníSvářečské práceVybavení hřišť a sportovišťKancelářský a školní nábytekOcelové konstrukce a kovové schody

Podstránky

Teleskopické tribuny

Teleskopické tribuny pro sportovní haly, arény, kulturní zařízení

Teleskopické tribuny od společnosti Kovostal představují špičku v oblasti proměnlivých sezení. Díky svému inovativnímu designu a pokročilé technologii jsou teleskopické tribuny ideální volbou pro arény, víceúčelové haly, sportoviště, kulturní a vzdělávací zařízení, které vyžadují flexibilní a efektivní využití prostoru.

Sedadla pro různá využití

Výroba sedadel do sportovních hal, kulturních a vzdělávacích institucí

Společnost Kovostal s.r.o. je synonymem pro kvalitu a inovaci ve výrobě sedadel pro sportovní haly, stadiony, vzdělávací a kulturní zařízení. S více než třicetiletou tradicí a dynamickým rozvojem se Kovostal etabloval jako jeden z předních výrobců v této oblasti ve střední Evropě.

Povrchové úpravy

Povrchové úpravy kovodílů – automatické odmaštění, tryskání, práškové lakování

Povrchové úpravy kovových dílů jsou důležitým prvkem výrobního procesu ve firmě Kovostal s.r.o. v Uherském Hradišti. Povrchovou úpravou zajišťujeme nejen estetický vzhled, ale také dlouhodobou ochranu a funkčnost výrobků. Specializujeme na širokou škálu povrchových úprav, které zahrnují automatické odmaštění, práškové lakování a tryskání kovových dílů.


Kontakty

Kovostal, s.r.o.
Pivovarská 457
Uherské Hradiště-Jarošov 686 01
GPS: 49°5′2.88″ N, 17°29′33.96″ E

49°5′2.88″ N, 17°29′33.96″ E

QR kód firmy Kovostal, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Kovostal, s.r.o. Výrobce sedadel, teleskopických tribun
Adresa

Adresa

Pivovarská 457
Uherské Hradiště-Jarošov 686 01

kovostal@kovostal.cz
+420 572 545 771

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Teleskopické tribuny

Teleskopické tribuny

Sedadla pro různá využití

Sedadla pro různá využití

Povrchové úpravy

Povrchové úpravy

Kde nás najdete

Pivovarská 457
Uherské Hradiště-Jarošov 686 01

GPS49°5′2.88″ N, 17°29′33.96″ E

Plánování trasy

Pivovarská 457 Uherské Hradiště-Jarošov 68601

Prospekty

Certifikát kvality firmy