Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@dpmhk.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 495 089 111

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Pouchovská 153/52
Hradec Králové 500 03

Nové tarify jízdného MHD v Hradci Králové - co se mění od 1. března 2024!

Od března 2024 prochází jízdné MHD v Hradci Králové změnou tarifů. Zjistěte, jak se upravují ceny a jaké novinky na vás čekají.


Změny v tarifech jízdného městské hromadné dopravy (MHD) ve městě Hradec Králové a dopravně připojených obcích nabývají platnosti 1. března 2024. Po pečlivém projednání Rady města Hradec Králové dochází k úpravě cen u vybraných typů jízdenek. Cena jednorázové nepřestupní papírové jízdenky se zvyšuje z 20 na 25 Kč, zatímco cena přestupní jízdenky zakoupené SMS zprávou stoupá z 25 na 30 Kč. Platnost jízdenek zakoupených u řidiče se prodlužuje na 60 minut při zachování ceny 30 Kč.

Významným bonusem pro cestující je nově zavedená možnost využití časových jízdenek s platností 10 nebo 60 minut, včetně možnosti přestupu. Zvláštní pozornost si zaslouží zjednodušení sortimentu časových jízdenek a zlevnění předplatného pro celou síť MHD, což přináší výrazné zjednodušení pro cestující.

Klíčovou změnou je také rozšíření věkové hranice pro bezplatnou přepravu doprovázející osoby dětí do šesti let věku, což je zlepšení oproti předchozímu věku do tří let. Dále zůstává bezplatná přeprava pro děti do šesti let, držitele průkazů ZTP/P a další specifikované skupiny.

Úprava ceníku přichází po sedmi letech a je reakcí na inflaci a snahu udržet kvalitu a rozsah služeb MHD v Hradci Králové. Díky těmto změnám si Hradecký dopravní podnik udržuje vysoké hodnocení mezi veřejnými dopravními službami v ČR, s důrazem na ekologický provoz a modernizaci vozového parku.

Pro více informací o nových tarifech a možnostech předplatného navštivte oficiální stránky Dopravního podniku města Hradce Králové a seznamte se s úplným ceníkem platným od 1. 3. 2024.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Nový a moderní odbavovací systém ve veřejné dopravě v městě Hradec Králové

Nový a moderní odbavovací systém ve veřejné dopravě v městě Hradec ...

Modernizace městské veřejné dopravy v Dopravním podniku města Hradec Králové slibuje rychlé, jednoduché a bezpečné odbavení cestujících pomocí platebních karet.

Nové tarify jízdného MHD v Hradci Králové -  co se mění od 1. března 2024!

Nové tarify jízdného MHD v Hradci Králové - co se mění od 1. března ...

Od března 2024 prochází jízdné MHD v Hradci Králové změnou tarifů. Zjistěte, jak se upravují ceny a jaké novinky na vás čekají.

Štítky:Autolakýrnické práceKompletní opravy autAutoškolyMotorová vozidla nákladníMyčky autOdtahová službaSTK a emiseAutobusová doprava tuzemskáAutobusová doprava zahraničníSilniční vozidla

Podstránky

Mobilní jízdenka

Mobilní jízdenka u Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s.

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. (DPmHK, a.s.) nejenže zajišťuje městskou hromadnou dopravu trolejbusy, autobusy, elektrobusy na území města a obcí Běleč nad Orlicí, Divec, Charbuzice, Lochenice, Předměřice nad Labem, Stěžery, Stěžírky a Vysoká nad Labem, ale také nabízí uživatelům MHD spoustu navazujících služeb, jako je například Mobilní jízdenka.

Městská karta

Městská karta k přepravě i společenskému a kulturnímu životu v Hradci Králové

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. (DPmHK, a.s.) provozuje městskou hromadnou dopravu ve městě a připojených obcích - Běleč nad Orlicí, Divec, Charbuzice, Lochenice, Předměřice nad Labem, Stěžery, Stěžírky a Vysoká nad Labem. DPmHK je rovněž majitelem městské elektronické karty, která slouží k přepravě MHD.

Autoškola

Autoškola DPmHK s rozsáhlým vozovým parkem pro všechny řidičské skupiny

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. provozuje také vedlejší služby, jako například autoškolu, kde můžete absolvovat teoretickou i praktickou výuku na řidičský průkaz skupiny AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, T. Vozový park DPmHK je vybavený moderními osobními vozidly, nákladními vozy, motocykly, traktorem, nákladními valníkovými přívěsy, přepravníkem pro koně za osobní auto, přívěsem za osobní vozidlo.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.
Pouchovská 153/52
Hradec Králové 500 03
GPS: 50°13′11.53″ N, 15°50′23.78″ E

50°13′11.53″ N, 15°50′23.78″ E

QR kód firmy Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.

Hotel Kondic
Pouchovská 153
Hradec Králové 500 03
GPS: 50°13′11.53″ N, 15°50′23.78″ E

50°13′11.53″ N, 15°50′23.78″ E

QR kód firmy Hotel Kondic
WEBOVÁ STRÁNKA Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. Městská hromadná doprava

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Mobilní jízdenka

Mobilní jízdenka

Městská karta

Městská karta

Autoškola

Autoškola

Kde nás najdete

Pouchovská 153/52
Hradec Králové 500 03

GPS50°13′11.53″ N, 15°50′23.78″ E

Plánování trasy

Pouchovská 153/52 Hradec Králové 50003

Prospekty

Certifikát kvality firmy