Microsite byla topována dne:14.09.2016
ID microsite: 32477, počet zhlédnutí:  145
Zadavatelem microsite je firma

FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Průmyslové armatury,pneumatické válce, pohony, výroba, prodej, Brno

Výroba, prodej průmyslových armatur, pneumatických válců, pohonů, pneumatické systémy, filtry, regulátory, hadice a další zakoupíte od firmy FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., z Brna.

pneumatické systémy, BrnoPrůmyslové armatury,pneumatické válce, Brnopneumatické válce, pohony, Brno

Pokud hledáte výrobce a prodejce pneumatických válců či elektrických pohonů, neváhejte a oslovte nás.
Naše firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., má sídlo v Brně, a naší činností je prodej pneumatických systémů a průmyslových armatur. Vyrábíme pneumatické "ISO" válce, a krátkozdvihové a nestandardní válce, bezpístnocové válce OSP-P.
Certifikát systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 (audit provedla společnost ITI-TÜV Praha) Dodáváme pneumatické válce, lineární pneumatické a elektrické pohony, pomocná lineární vedení, průmyslové tlumiče rázů, koncové snímače, ruční-pneumatické-elektrické ventily, ISO ventily, Ex ventily, PIEZO ventily, úpravné jednotky vzduchu, filtry, regulátory, tlakové maznice, vstřikovací maznice, šroubení, hadice a další.
Neváhejte a obraťte se na nás.

Více informací na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výroba, prodej průmyslových armatur, pneumatických prvků, ventilů Brno

Výroba, prodej průmyslových armatur, pneumatických prvků, ventilů Brno

Pokud potřebujete průmyslové armatury, obraťte se na nás. Naše firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. je z Brna, a zaměřuje se přímo na pneumatické systémy a průmyslové armatury, dále pak na výrobou pneumatických "ISO" válců, a vyrábí také krátkozdvihové a nestandardní válce, bezpístnocové válce ...

FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.