Kvalitní potisk tašek - reklamní igelitové tašky jako originální propagace

DAVEX - CZ, spol. s r.o.

Kvalitní potisk tašek - reklamní igelitové tašky jako originální propagaceZadavatelem microsite je firma DAVEX - CZ, spol. s r.o.Výroba klišé - tiskové formy pro tampónový tisk

Společnost DAVEX - CZ Zlín je dodavatel klišé - připraví tiskové formy pro tampónový tisk. Výroba kvalitního klišé je nezbytná pro kvalitní tisk. Firma působí nejen v lokalitě Zlínský kraj.Pro kvalitní tampónový tisk je třeba mít nejen kvalitní tiskový stroj a barvu, ale hlavně klišé - tiskovou formu a tampón pro přenos tištěného motivu.

Firma DAVEX - CZ připraví klišé - tiskové formy pro tampónový tisk nyloprint od firmy Flint, které je možné vymývat lihem nebo vodou.

Tampónový tisk umožňuje potiskovat velké množství předmětů různého tvaru.
Jako u ofsetu dochází k nepřímému potisku - tisková forma nepřijde do kontaktu s potiskovaným materiálem. Barva je z tiskové formy nejprve nanesena na tampón ze silikonové pryže a z něho teprve na potiskovaný předmět.

Tiskovou formu - klišé tvoří tiskové prvky, prohlubně odpovídající tiskovému motivu.
Kvalitní klišé je základní předpoklad kvalitního tisku, proto jsou na výrobu klišé kladeny vysoké požadavky na přesnost, životnost, možnost výměny i cenu.

Naše firma působí v oboru více než 20 let, proto se na nás obraťte s důvěrou. Působíme po celé ČR, nejen v lokalitě Zlínský kraj.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Fotopolymerní štočky - výroba FTL štočků pro flexotisk technologií Full HD flexo

Fotopolymerní štočky - výroba FTL štočků pro flexotisk technologií Full HD flexo

Společnost DAVEX - CZ Zlín vyrábí fotopolymerní štočky pro potisk všech materiálů. Při výrobě FTL štočků pro flexotisk používá nejmodernější technologii na trhu Full HD flexo.


Grafický design pro firmy - full servis, digitální certifikovaný nátisk

Grafický design pro firmy - full servis, digitální certifikovaný nátisk

Společnost DAVEX - CZ Zlín se zaměřuje také na grafický design pro firmy - poskytujeme full servis. Díky službě digitální certifikovaný nátisk u nás nehrozí zbytečné výdaje.