Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

knebl@ofsito.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 734 490 559

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Bílovice 224
Bílovice 687 12

Prodej a servis flatbet UV tiskárny Jetrix, velkoplošné digitální tiskárny s Caldera RIP software

Kvalitní flatbet UV tiskárny, velkoplošné digitální tiskárny Vám dodá firma Jiří Křístek - OFSITO z Bílovic - Zlínský kraj. Zajistíme prodej a servis UV tiskáren JETRIX a RIP softwaru CALDERA pro ČR.


Chcete tisknout na různé materiály, jako jsou dřevo, kov, sklo, plasty, textil nebo keramika? Hledáte spolehlivého partnera, který vám dodá kvalitní a cenově dostupné UV tiskárny? V lokalitě Zlínský kraj se můžete obráti na firmu Jiří Křístek - OFSITO z Bílovic u Uherského Hradiště. Firma je oficiálním distributorem a servisním partnerem značky JETRIX, která patří mezi světové lídry v oblasti UV tisku a velkoplošného digitálního tisku. Řízení stroje přes zcela nový ovládací RIP software Caldera.

Na prodej máme široký sortiment UV tiskáren, velkoplošných digitálních tiskáren, které splní vaše požadavky na rychlost, kvalitu, rozlišení, barevnost tisku.

Flatbet UV tiskárny, velkoplošné digitální tiskárny:
Jsou vhodné pro různé aplikace, jako jsou reklamní panely, billboardy, plakáty, nálepky, etikety, obaly, dekorace, fototapety, tapety, podlahové krytiny, nástěnné obrazy, umělecká díla, fotografie, textilní výrobky, oděvy, doplňky, dárky, suvenýry, trofeje, medaile, cedule, tabule, vizitky, pozvánky, diplomy, certifikáty, kalendáře, letáky, brožury, katalogy, časopisy, knihy, noviny a mnoho dalších.

Tiskárny využívají nejmodernější technologie, jako jsou LED UV sušení, variabilní velikost kapiček, automatické čištění hlav, antistatický systém, ionizátor, vakuumový stůl, lineární enkodér, optický senzor, RIP software, tiskový server, dotykový displej, dálkové ovládání a další. Díky tomu dosahují vysokého výkonu, stability, přesnosti, flexibility a bezpečnosti.

Navrženy jsou tak, aby byly snadno ovladatelné, opravitelné. Poskytujeme vám profesionální a rychlý servis, který zahrnuje instalaci, školení, záruku, poradenství, diagnostiku, opravy, náhradní díly, spotřební materiál, aktualizace a podporu. Jsme vždy připraveni vám pomoci a vyřešit vaše problémy.

Pokud máte zájem o naše řešení pro UV tisk a Caldera RIP software, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Malosériový digitální tisk - profesionální potisk skla, plexiskla, dřeva, kovových výrobků

Malosériový digitální tisk - profesionální potisk skla, plexiskla, ...

Jiří Křístek - OFSITO s.r.o. využívá digitálního tisku k potisku skla, plexiskla, dřeva, kovových výrobků. Zaměřujeme se na malosériové i velké zakázky. Působíme v regionu Zlínský kraj, Brno, Hodonín.

Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z ...

Společnost Jiří Křístek - OFSITO s.r.o. využívá pro potisk reklamních předmětů a obalů sítotiskové technologie. Dodáme tabule z plastu, plechu, technické štítky, reklamní poutače a další výrobky.

Štítky:Reklamní předmětyVýroba reklamyTiskárny

Podstránky

Sítotisk

Sítotisk – potisk reklamních předmětů, etiket, štítků Zlínský kraj

Potisk různých předmětů sítotiskem nabízí společnost Jiří Křístek - OFSITO s.r.o. ze Zlínského kraje, která se specializuje na sítotiskovou technologii ofsito téměř tři desetiletí, a proto může nabídnout sítotisk vysoké kvality včetně zpracování grafického návrhu.

Digitální tisk

Digitální tisk na moderním digitálním stroji, velkoplošné obrazy a fotografie

Kromě sítotisku se specializujeme v naší tiskárně Jiří Křístek - OFSITO s.r.o. na Uherskohradišťsku také na digitální tisk, kterým potiskneme sklo, dřevěné a plastové desky či kovové pláty, vytiskneme velkoplošnou fotografii nebo velkoplošný obraz, rovněž vyrobíme obrazy na plátno i fotoobrazy.

Potisk plechů, kovů, plastu, skla

Potisk plechů, kovových a plastových předmětů, skla sítotiskem, digitálním tiskem

Na kvalitní potisk reklamních předmětů, plochých i ohnutých materiálů, výrobu obalů se můžete spolehnout v tiskárně Jiří Křístek - OFSITO s.r.o., která sídlí u Uherského Hradiště ve Zlínském kraji. Potiskujeme kovové výrobky a polotovary, plechové tabule, plastové reklamní obaly a různé předměty z plastu.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Průmyslový reklamní potisk plechu, kovu, plexiskla, dřeva, tvrzeného skla

Průmyslový reklamní potisk plechu, kovu, plexiskla, dřeva, tvrzeného skla

Hledáte spolehlivého partnera pro potisk vašich reklamních materiálů, výrobků nebo obalů? Chcete, aby vaše značka vynikala na trhu a zaujala ...

Profesionální potisk skla, plexiskla, dřeva, kovových výrobků, malosériový digitální tisk

Profesionální potisk skla, plexiskla, dřeva, kovových výrobků, malosériový digitální tisk

Hledáte originální a kvalitní způsob, jak zviditelnit svou značku, propagovat své produkty nebo zkrášlit svůj interiér? Pak je pro vás ideální volbou ...


Kontakty

Jiří Křístek - OFSITO s.r.o.
Bílovice 224
Bílovice 687 12
GPS: 49°5′58.24″ N, 17°33′16.27″ E

49°5′58.24″ N, 17°33′16.27″ E

QR kód firmy Jiří Křístek - OFSITO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Křístek - OFSITO s.r.o. Profesionální reklamní tisk Zlínský kraj

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Sítotisk

Sítotisk

Digitální tisk

Digitální tisk

Potisk plechů, kovů, plastu, skla

Potisk plechů, kovů, plastu, skla

Kde nás najdete

Bílovice 224
Bílovice 687 12

GPS49°5′58.24″ N, 17°33′16.27″ E

Plánování trasy

Bílovice 224 Bílovice 68712

Prospekty

Certifikát kvality firmy