Penzion, ubytování se sportovním vyžitím - tenisový kurt, ping pong, badminton, v blízkosti aqualandu Moravia

Penzion U Fousáče, ubytování v blízkosti aqualandu Moravia, nabízí svým hostům sportovní vyžití. K dispozici je tenisový kurt, ping pong, badminton. U nás najdete spoustu možností jak si zasportovat.Jedete na Znojemsko a nevíte, kde se ubytovat? Pak zvolte ubytování v penzionu U Fousáče. Svým hostům poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny i firmy na vysoké úrovni. Navíc svým hostům nabízí nadstandardně pestré sportovní vyžití.

Pro vaši aktivní dovolenou máme připravené různé sportovní aktivity - tenisový kurt, ping pong, badminton, houpačky a prolézačky pro děti a jiné sportoviště.

Místo se vybízí k ideálně strávené aktivní rodinné dovolené s možností výletů na kole. Pro cyklisty samozřejmě máme připravenou místnost pro uschování kol. Nedaleko našeho penzionu leží oblíbený aqualand Moravia.

Využijte naše sportovní zázemí a užijte si u nás aktivní dovolenou. Těšíme se na vaši návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Penzion – ubytování se soukromým parkovištěm, venkovním posezením a ...

Penzion – ubytování se soukromým parkovištěm, venkovním posezením a ...

Penzion u Fousáče představuje soukromé ubytování, které kromě parkování na uzavřeném parkovišti u penzionu poskytuje hostům možnost využít venkovní posezení na zahradě včetně grilu.


Penzion s venkovním bazénem a relaxační zónou s přístupem pro hosty ...

Penzion s venkovním bazénem a relaxační zónou s přístupem pro hosty ...

Dokonalý relax po náročném dni během vaší dovolené si užijete v penzionu U Fousáče v Hraběticích na Znojemsku. Hosté mají zdarma přístup do venkovního bazénu a relaxační zóny.


Ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi - dětské hřiště,  zapůjčení ...

Ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi - dětské hřiště, zapůjčení ...

Komfortní ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi včetně zapůjčení dětských postýlek zajišťuje Penzion u Fousáče na Znojemsku. Pro děti provozujeme sportovní hřiště s pískovištěm a dalšími atrakcemi.