Muzeum policie České republiky, sbírky, stálé expozice, badatelna, centrum prevence

Muzeum policie České republiky, sbírky, dokumenty, fotografie, stálá expozice historie četnictva, badatelna, centrum prevence s dopravním hřištěm najdete v Praze 2.


Muzeum policie České republiky, sbírky, expozice, badatelna
Chcete se dozvědět více o činnosti a historii policie? Pak navštivte Muzeum polici ČR sídlící v Praze 2 na ulici Ke Karlovu. Návštěvníkům nabízíme možnost nahlédnout do historie a činnosti četnictva, bezpečnostních složek a kriminalistiky.
Ve sbírkách jsou ke zhlédnutí písemnosti, tisk, negativy, fotografie, zbraně, střelivo, vojenská technika, předměty dokumentující trestnou činnost, technika, chemikálie, vyznamenání, stejnokroje, symboly, falza, modely a jiné materiály. Dále můžete navštívit stálou expozici, která mapuje existenci, činnost a vývoj bezpečnostních složek státu. V našich prostorách se nachází centrum dopravní, protidrogové a kriminální prevence, kde pořádáme programy a besedy nejen pro školy. Součástí centra je dětské dopravní hřiště s půjčovnou kol a koloběžek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Policejní muzeum v Praze – nejlepší zábava pro děti i dospělé

Policejní muzeum v Praze – nejlepší zábava pro děti i dospělé
Zajímáte se o dění kolem policie, nebo historické události, máte doma malé zvídaly a chcete je vzít na báječné místo? Chystáte se do Prahy a chcete navštívit muzeum?

Muzeum Police ČR Praha 2 – program, akce, výstavy

Muzeum Police ČR Praha 2 – program, akce, výstavy
Muzeum Police ČR na Praze 2 připravuje pro své návštěvníky neustále nabídku zajímavých akcí a výstav a programů pro děti i dospělé.

Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR

Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR
Zajímavou expozici v podobě prohlídky speciální výslechové místnosti s látkovými panenkami, která je určena především pro dětské oběti a svědky trestné činnosti, nabízí Muzeum Police ČR na Praze 2.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Muzeum Policie České republiky
WEBOVÁ STRÁNKA
Muzeum Policie České republiky
www.muzeumpolicie.cz
Adresa

Adresa

Ke Karlovu 1
Praha 2 120 00

sekretariat@muzeumpolicie.cz
+420 224 922 183


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha