Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Narozeninové a svatební dorty, zákusky a poctivý chléb a další pečivo od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. z Mníšku pod Brdy.


Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. - narozeninové a svatební dorty
Rádi si zamlsáte? Máte rádi sladké a nebo Vás potěší poctivě upečený chléb, který má křupavou kůrku? Pak si zajděte do Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o., které najdete ve městě Mníšek pod Brdy.

Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. je tu pro Vás už od roku 1993 a peče vynikající dorty, chléb a další pečivo nebo zákusky. Chcete upéct dort na rodinou oslavu nebo svatbu? Máte rádi pečivo a chléb, který je dělaný poctivě z kvalitních surovin? Pak se můžete spolehnout, že Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. to pro Vás upeče. Dodržování správných technologických postupů, roky zkušeností a receptury starých mistrů. To je zárukou kvality všech jejich výrobků.

Upečeme pro Vás dost na míru, zařídíme vynikající zákusky na každou oslavu a po domluvě můžeme i dovézt rovnou k Vám domů. Jsme Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. z Mníšku pod Brdy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo

Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo
Pekařství a cukrářství Jarolímek je rodinná firma, která peče chutné pečivo, jako jsou chléb, rohlíky, housky, bulky, bagety a další druhy pečiva.

Pekařství a cukrářství Jarolímek Mníšek pod Brdy, tradiční výroba cukrářských a pekařských výrobků

Pekařství a cukrářství Jarolímek Mníšek pod Brdy, tradiční výroba cukrářských a pekařských výrobků
Pekařství a cukrářství Jarolímek v Mníšku pod Brdy nabízí výborné zákusky a jiné cukrářské výrobky vyrobené tradičními ručními postupy, prodej kopečkové zmrzliny vlastní výroby.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pekařství a cukrářství Jarolímek
WEBOVÁ STRÁNKA
Pekařství a cukrářství Jarolímek
www.cukrarnajarolimek.cz
Adresa

Adresa

náměstí F.X.Svobody 157
Mníšek pod Brdy 252 10

pekarstvi.jarolimek@gmail.com
+420 318 592 761


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha