Zadavatelem microsite je firma Obec JedlováObec Jedlová, okres Svitavy, základní škola, zdravotní středisko, památky i turistika

Obec Jedlová, nacházející se v okrese Svitavy, je zajímavá nejen svými kulturními a historickými památkami, ale i turistikou v krásné přírodě.Obec Jedlová, leží mezi městy Polička a Bystré, v okrese Svitavy. Naše vesnice se rozléhá v údolí Zlatého potoka a je členskou obcí sdružení „Mikroregion Poličsko“. K vybavenosti vesnice patří základní škola, pošta, knihovna, fotbalové a tenisové hřiště, hostinec, hotel, praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost. Na území obce naleznete kulturní památky jako gotický kostel Navštívení Panny Marie se zvonicí, poutní kapli Panny Marie Sněžné, studny s minerální vodou bývalých, již neexistujících lázní. Do naší krásné vesnice můžete zavítat za turistikou či cykloturistikou. Najdete zde zachovalou přírodu, rybníky, cyklostezku. Rádi Vás ubytují v hotelu Zlatý potok či v cykloubytovně Na Rychtě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Jedlová – obec v Pardubickém kraji okres Svitavy

Jedlová – obec v Pardubickém kraji okres Svitavy

Malebná víska v okrese Svitavy, obec s bohatou historickou stránkou a vysokým počtem obyvatel, skvělé místo pro občany a návštěvníky.


Obec Jedlová, vesnice na českomoravském pomezí, historie, příroda

Obec Jedlová, vesnice na českomoravském pomezí, historie, příroda

Obec Jedlová se nachází v okrese Svitavy na českomoravském pomezí s bohatou historií, neporušenou přírodou, kostelem a bývalými lázněmi s léčivým pramenem.