Zadavatelem microsite je firma Obec JedlováJedlová – obec v Pardubickém kraji okres Svitavy

Malebná víska v okrese Svitavy, obec s bohatou historickou stránkou a vysokým počtem obyvatel, skvělé místo pro občany a návštěvníky.Vítáme vás v naší obci s více než 1000 obyvateli, obci Jedlová, která svou polohou i charakterem nabízí místním obyvatelům i vzdálenějším turistům pěkné místo na bydlení i rekreaci.
Toto místo je atraktivní jak svou polohou v krásné přírodě, tak historickým pozadím. Mnoho cyklostezek a turisticky zajímavých míst v okolí naláká hodně návštěvníků. Pro občany obce jsou k dispozici základní služby, a to základní a mateřská škola pro děti, obchod s potravinami, zdravotní středisko s praktickým lékařem pro dospělé, i děti. Nachází se zde také ubytovací zařízení pro potencionální turisty.
Obecní úřad se nachází na adrese Jedlová 321 a je otevřen každé pondělí a středu v rozmezí 8:00 až 17:00. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo problém, stavte se za námi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Jedlová, vesnice na českomoravském pomezí, historie, příroda

Obec Jedlová, vesnice na českomoravském pomezí, historie, příroda

Obec Jedlová se nachází v okrese Svitavy na českomoravském pomezí s bohatou historií, neporušenou přírodou, kostelem a bývalými lázněmi s léčivým pramenem.


Obec Jedlová, okres Svitavy, základní škola, zdravotní středisko, ...

Obec Jedlová, okres Svitavy, základní škola, zdravotní středisko, ...

Obec Jedlová, nacházející se v okrese Svitavy, je zajímavá nejen svými kulturními a historickými památkami, ale i turistikou v krásné přírodě.