Ekologická likvidace vozidel a strojů

JM - KOVY s.r.o. Kovošrot Bruntál

Ekologická likvidace vozidel a strojůZadavatelem microsite je firma JM - KOVY s.r.o. Kovošrot BruntálEkologická likvidace aut a autovraků - výkup starých a nepojízdných aut

Společnost JM - KOVY s.r.o. z Bruntálu se zaměřuje na ekologickou likvidaci aut a autovraků. Vykoupíme staré a nepojízdné automobily.Máte nepotřebný automobil určený k likvidaci?

Navštivte společnost JM - KOVY s.r.o. z Bruntálu, která vykoupí kromě kovošrotu také Vaše staré, nepotřebné či nepojízdné auto. Zaměřujeme se na ekologickou likvidaci aut, díky které přispíváme k lepšímu životnímu prostředí.

Pro ekologickou likvidaci vozidel máme kompletním vybavení a také proškolený personál s bohatými zkušenostmi při likvidacích, třídění a konečném odvozu materiálů.

Ekologická likvidace autovraku:

- převzetí kompletního autovraku
- vystavení dokladu o likvidaci
- svoz nepojízdného autovraku.

Navštivte naši sběrnu a autovrakoviště JM - KOVY s.r.o. z Bruntálu, kde provádíme ekologickou likvidací vozů, technologických celků a strojů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odtahová služba s hydraulickou rukou osobních a dodávkových vozidel - ...

Odtahová služba s hydraulickou rukou osobních a dodávkových vozidel - ...

Firma JM - KOVY s.r.o. z Bruntálu se v případě poruchy či nehody postará o odtah Vašeho vozidla. Profesionální služby a speciální hydraulická ruka pro odtah vozidel v okolí Bruntálu a Krnova.


Výkup autovraků, autovrakoviště  - ekologická likvidace vozidel

Výkup autovraků, autovrakoviště - ekologická likvidace vozidel

Firma JM - KOVY s.r.o. se v okolí Bruntálu a Krnova zaměřuje na výkup autovraků. Provozujeme sběrnu a autovrakoviště, kde provádíme ekologickou likvidací vozů, technologických celků a strojů.