Ekologická likvidace vozidel a strojů

JM - KOVY s.r.o. Kovošrot Bruntál

Ekologická likvidace vozidel a strojůZadavatelem microsite je firma JM - KOVY s.r.o. Kovošrot BruntálOdtahová služba s hydraulickou rukou osobních a dodávkových vozidel - rychlá pomoc při poruše vozidla

Firma JM - KOVY s.r.o. z Bruntálu se v případě poruchy či nehody postará o odtah Vašeho vozidla. Profesionální služby a speciální hydraulická ruka pro odtah vozidel v okolí Bruntálu a Krnova.Hledáte odtahovou službu? Stali jste se účastníkem autonehody nebo máte poruchu a Vaše auto je nepojízdné?
Naše odtahová služba z Bruntálu Vám zaručuje rychlé odtahové služby se speciální hydraulickou rukou. Zajistíme odvoz vozidla do vašeho servisu, k Vám domů nebo na místo, kde si budete přát.

Firma JM - KOVY s.r.o. Kovošrot Bruntál Vám zajistí profesionální odtahové služby s hydraulickou rukou pro odtah osobních a dodávkových vozidel nebo vozidel až do velikosti Avie.

Naše společnost se navíc zabývá ekologickou likvidací všech motorových vozidel a v případě, že máte automobil již úplně nepojízdný, můžete se spolehnout na naší profesionální odtahovou služby s hydraulickou rukou, která vyřeší a zajistí jakýkoliv odtah.

Poskytujeme komplexní odtahové služby a postaráme se také o veškerou administrativu, kterou je zapotřebí vyřídit.

Odtah vozidel do 2 tun:
Do 20 km 1200, -kč složení a vyložení v ceně. Nad 20 km za každý ujetý km 16, -kč nakládka nakládka+vykládka 450, -kč
Odtah vozidel nad 2 tuny do 3, 5 tuny:
Do 20 km 1500, -kč složení a vyložení v ceně Nad 20 km za každý ujetý km 20, -kč nakládka+vykládka 550, -kč
 
Pokud už Vás postihne jakákoliv nepříjemnost s nepojízdným autem, my se postaráme o Vaše starosti s tím spojené a poskytneme Vám komplexní služby pro rychlé řešení problému.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výkup autovraků, autovrakoviště  - ekologická likvidace vozidel

Výkup autovraků, autovrakoviště - ekologická likvidace vozidel

Firma JM - KOVY s.r.o. se v okolí Bruntálu a Krnova zaměřuje na výkup autovraků. Provozujeme sběrnu a autovrakoviště, kde provádíme ekologickou likvidací vozů, technologických celků a strojů.


Ekologická likvidace aut a autovraků - výkup starých a nepojízdných aut

Ekologická likvidace aut a autovraků - výkup starých a nepojízdných aut

Společnost JM - KOVY s.r.o. z Bruntálu se zaměřuje na ekologickou likvidaci aut a autovraků. Vykoupíme staré a nepojízdné automobily.