Zadavatelem microsite je firma Josef Krčma - lisovna plastůVýlisky z polymerních materiálů - profesionální kompletace plastových produktů

Na výlisky z polymerních materiálů a jejich následnou profesionální kompletaci se specializuje společnost Josefa Krčmy, která sídlí ve Vsetíně a zajišťuje kvalitní finální plastové produkty.Hledáte společnost, která se zabývá výrobou plastových výrobků a nabízí opravdu kvalitní produkty s vysokou přesností? S námi máte o starost méně, zaručíme vám výrobu z polymerních materiálů v té nejvyšší kvalitě!

Záleží nám především na spokojenosti našich zákazníků, proto se snažíme veškeré výrobky produkovat tak, aby přesně odpovídaly vašim požadavkům, ať už se jedná o jejich vlastnosti, barvu i rozměry.

Vyrábíme výlisky z polymerních materiálů, které následně pečlivě kompletujeme. Specializujeme se hlavně na zpracování těchto polymerních materiálů:
- PP,
- PE,
- ABS,
- PA.

Díky velké profesionalitě našich zaměstnanců a vysoké kontrole při celém procesu, se můžete spolehnout na plastové výrobky přesně dle vašich představ!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stroje na kompletaci plastových výrobků, montáž, skládání - volné výrobní kapacity

Stroje na kompletaci plastových výrobků, montáž, skládání - volné výrobní kapacity

Volné výrobní kapacity na stroje pro kompletaci plastových výrobků, jejich montáž a skládání má společnost Josefa Krčmy ve Vsetíně, která ve Zlínském kraji funguje již od roku 1995.


Výrobky z plastu přímo od výrobce - kvalitní plastové produkty s vysokou přesností

Výrobky z plastu přímo od výrobce - kvalitní plastové produkty s vysokou přesností

Společnost Josefa Krčmy se specializujeme na výrobu kvalitních plastových výrobků, které vyrobíme s vysokou přesností. Lisovna plastů sídlí ve Vsetíně.
>
>