Zadavatelem microsite je firma Josef Krčma - lisovna plastůVýrobky z plastu přímo od výrobce - kvalitní plastové produkty s vysokou přesností

Společnost Josefa Krčmy se specializujeme na výrobu kvalitních plastových výrobků, které vyrobíme s vysokou přesností. Lisovna plastů sídlí ve Vsetíně.Vyrábíme velké množství různých plastových výrobků od kosmetických dóz, přes plastové šlehače až po kolena vodovodních trubek. Pokud chcete také vyrobit plastové předměty obraťte se na firmu Josefa Krčmy, která sídlí ve Vsetíně. Rychle a pružně Vám pomůžeme uspokojit potřeby v oboru výroby výlisků z plastických hmot systémem vstřikování.

Zpracováváme materiály jako je PP, PE, ABS či PA. Tyto materiály jsou dávkovány a připravovány našimi odbornými pracovníky, kteří dohlížejí na dodržení přesného a předem stanoveného postupu.

Veškeré práce provádíme tak, aby finální produkty byly dostatečně kvalitní a splňovaly požadavky našich zákazníků.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stroje na kompletaci plastových výrobků, montáž, skládání - volné výrobní kapacity

Stroje na kompletaci plastových výrobků, montáž, skládání - volné výrobní kapacity

Volné výrobní kapacity na stroje pro kompletaci plastových výrobků, jejich montáž a skládání má společnost Josefa Krčmy ve Vsetíně, která ve Zlínském kraji funguje již od roku 1995.


Výlisky z polymerních materiálů - profesionální kompletace plastových produktů

Výlisky z polymerních materiálů - profesionální kompletace plastových produktů

Na výlisky z polymerních materiálů a jejich následnou profesionální kompletaci se specializuje společnost Josefa Krčmy, která sídlí ve Vsetíně a zajišťuje kvalitní finální plastové produkty.
>
>
>