Zadavatelem microsite je firma System plus Zlín, s.r.o.Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systémy pro zvýšení bezpečnosti jako jsou kamery zajišťuje společnost System plus Zlín, s.r.o., která realizuje jejich dodávku, montáž i servis.Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů.

Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení:
- záznamové zařízení,
- kabeláž,
- samotná kamera.

Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí.

Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání.

Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat!

Těšíme se na naši spolupráci!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Profesionální elektronické zabezpečení Zlín (EZS) - montáž, servis, revize

Profesionální elektronické zabezpečení Zlín (EZS) - montáž, servis, revize

Profesionální elektronické zabezpečení(EZS), jeho montáž, servis i revizi ve Zlíně zajišťuje společnost System plus Zlín s.r.o., která vám pomáhá chránit svůj majetek.


Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Spolehlivou bezpečnostní agenturou ve Zlíně, která nabízí služby pultu centrální ochrany (PCO) po celé České republice, je společnost System plus Zlín s.r.o., která se stará o bezpečí Vašeho majetku.
>
>
>