Zadavatelem microsite je firma System plus Zlín, s.r.o.Profesionální elektronické zabezpečení Zlín (EZS) - montáž, servis, revize

Profesionální elektronické zabezpečení(EZS), jeho montáž, servis i revizi ve Zlíně zajišťuje společnost System plus Zlín s.r.o., která vám pomáhá chránit svůj majetek.Elektronické zabezpečení můžete využít pro ochranu svého domu, firmy či garáže. Naše služby v této oblasti zahrnují:
- projekci,
- montáž,
- servis,
- revize.

U nás máte jistotu kvality, která se zrcadlí v odvedené práci našich kvalifikovaných pracovníků a použitých systémech těch nejlepších značek:
- Paradox,
- DSC,
- Siemens, aj.

Systém elektronického zabezpečení si můžete nechat připojit na pult centrální ochrany (PCO) nebo zajistit zasílání sms přímo na Váš telefon.

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě. Kontaktujte nás již dnes!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systémy pro zvýšení bezpečnosti jako jsou kamery zajišťuje společnost System plus Zlín, s.r.o., která realizuje jejich dodávku, montáž i servis.


Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Spolehlivou bezpečnostní agenturou ve Zlíně, která nabízí služby pultu centrální ochrany (PCO) po celé České republice, je společnost System plus Zlín s.r.o., která se stará o bezpečí Vašeho majetku.
>
>