Zadavatelem microsite je firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 8Výměna autoskel může zachránit váš život, Praha 8

Věděli jste, že jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků ve vašem autě je autosklo? Jestli jste to netušili a máte sklo poškozené, měli byste si jej nechat co nejdříve opravit či vyměnit.Autosklo je jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků


Výměna autoskel je jedna z činností, kterou se zabývá Autosklo servis Praha 8 již od roku 2000.

Naši odborníci vždy nejprve posoudí, zda je pro vás výhodnější výměna autoskla nebo stačí jeho oprava.

Společnost Autosklo servis dokáže zařídit opravy a výměny autoskel těchto typů:

- čelní sklo
- přední sklo
- boční autosklo
- zadní autosklo
- osobní automobily
- užitkové automobily
- autobusy
- zemědělské stroje

Výměna autoskel všech druhů, na které si jen vzpomenete. Většina autoskel je navíc k dispozici skladem přímo ve velkoobchodě společnosti, tudíž dochází skutečně k expresní výměně. Firma je současně smluvní partner všech pojišťoven, proto je možné čerpat výměnu autoskla čerpat v rámci pojistné události a vy nic neplatíte.

Výměna autoskel od firmy Autosklo servis Praha 8 je zárukou kvality, neboť firma má již patnáct let zkušeností v tomto oboru. Společnost postupuje v souladu se všemi normami, vaše bezpečí je pro ně na prvním místě. Neriskujte a přijďte si nechat autosklo vyměnit či opravit i vy.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výměna autoskla z pojistky zdarma včetně vyřízení formalit

Výměna autoskla z pojistky zdarma včetně vyřízení formalit

Stala se Vám nehoda a máte poškozené sklo u auta? Autorizovaný servis AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s pobočkami nejen na Praze 8 se postará o výměnu autoskla z pojistky a vyřídí za Vás veškeré formality.