Zadavatelem microsite je firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 8Výměna autoskla z pojistky zdarma včetně vyřízení formalit

Stala se Vám nehoda a máte poškozené sklo u auta? Autorizovaný servis AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s pobočkami nejen na Praze 8 se postará o výměnu autoskla z pojistky a vyřídí za Vás veškeré formality.Potřebujete nechat vyměnit poškozené sklo na Vašem voze? Nemáte trpělivost a čas na zdlouhavé vyřizování dokladů s pojišťovnou? Využijte nabídky Autorizovaného servisu AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s pobočkou v Praze 8 nebo na jiném pracovišti, které má firma po celé Praze. Všude se postarají o rychlou výměnu poškozeného autoskla z pojistky a zařídí za Vás veškeré formality.

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. je smluvním partnerem všech pojišťoven, což je garancí bezplatné výměny autoskla z pojistky. Poškozené autosklo Vám bude vyměněno za originální značkové autosklo s použitím originálních materiálů pro zajištění Vaší bezpečnosti.

Využít můžete také možnosti expresní výměny autoskla. Stačí kontaktovat AUTOSKLO SERVIS CZ Praha 8 nebo některou z dalších poboček, které naleznete po celé Praze.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výměna autoskel může zachránit váš život, Praha 8

Výměna autoskel může zachránit váš život, Praha 8

Věděli jste, že jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků ve vašem autě je autosklo? Jestli jste to netušili a máte sklo poškozené, měli byste si jej nechat co nejdříve opravit či vyměnit.