Zadavatelem microsite je firma OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a sběrné surovinyEkologická likvidace vozidel - výkup autovraků a nepojízdných aut

Výkupem autovraků a nepojízdných aut včetně jejich ekologické likvidace se zabývá společnost OPAMETAL s.r.o. působící na Znojemsku. Samozřejmostí je vystavení potvrzení o ekologické likvidaci vozu.Máte doma nepojízdné auto? Potřebujete se zbavit autovraku a oprava se finančně nevyplatí, pak pomůže ekologická likvidace vozidla firmou OPAMETAL s.r.o.

Vykupujeme na Znojemsku autovraky. Váš automobil, určený k likvidaci, naložíme a zdarma odvezeme do naší provozovny v obci Práče, v areálu firmy Psota.
Autovrak následně rozebereme na díly, ekologicky nebezpečné součásti zlikvidujeme dle ekologických opatření, nebo je provedena recyklace.

Vystavíme Vám zdarma potvrzení o ekologické likvidaci vozidla, automobilu.

Více informací o výkupu a ekologickém zpracování autovraků naleznete na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výkup papíru - zpracování, lisování papíru a PE fólií

Výkup papíru - zpracování, lisování papíru a PE fólií

Firma OPAMETAL s.r.o. působící na Znojemsku se zabývá ekologickou likvidací kovošrotu a výkupem papíru, starých novin, lepenky. Proces zpracování spočívá v lisování vykoupeného papíru a PE folií.


Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Výkup autovraků a nepojízdných aut včetně jejich ekologické likvidace provádí provozovna firmy OPAMETAL s.r.o. ze Znojma. Vraky automobilů jsou rozebrány na díly či zcela recyklovány.


Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Výkup měděných, hliníkových kabelů a elektroodpadu Vám za velmi výhodné ceny zajistíme u naší společnosti OPAMETAL s.r.o. ve Znojmě. Vykupovaný materiál pečlivě zvážíme na přesné digitální váze.