Zadavatelem microsite je firma OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a sběrné surovinyVýkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Výkup měděných, hliníkových kabelů a elektroodpadu Vám za velmi výhodné ceny zajistíme u naší společnosti OPAMETAL s.r.o. ve Znojmě. Vykupovaný materiál pečlivě zvážíme na přesné digitální váze.Kabely či elektroodpad Vám za dobrou cenu vykoupí firma OPAMETAL s. r. o. se sběrnou ve Znojmě. Vše vážíme na přesných digitálních váhách.

V našich sběrných surovinách vykupujeme a následně likvidujeme všechny druhy kabelů:

- měděné kabely
- hliníkové kabely
- samonosné kabely
- dráty

Kromě kabelů vykupujeme kompletní železný šrot, kovový odpad, barevné kovy, autobaterie, elektromotory.

Vše vážíme na přesných digitálních váhách a při větším objemu kovového odpadu možnost přistavení automobilu s hydraulickou rukou, také Vám přistavíme kontejner zdarma.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ekologická likvidace vozidel - výkup autovraků a nepojízdných aut

Ekologická likvidace vozidel - výkup autovraků a nepojízdných aut

Výkupem autovraků a nepojízdných aut včetně jejich ekologické likvidace se zabývá společnost OPAMETAL s.r.o. působící na Znojemsku. Samozřejmostí je vystavení potvrzení o ekologické likvidaci vozu.


Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Výkup autovraků a nepojízdných aut včetně jejich ekologické likvidace provádí provozovna firmy OPAMETAL s.r.o. ze Znojma. Vraky automobilů jsou rozebrány na díly či zcela recyklovány.


Výkup papíru - zpracování, lisování papíru a PE fólií

Výkup papíru - zpracování, lisování papíru a PE fólií

Firma OPAMETAL s.r.o. působící na Znojemsku se zabývá ekologickou likvidací kovošrotu a výkupem papíru, starých novin, lepenky. Proces zpracování spočívá v lisování vykoupeného papíru a PE folií.
>
>
>