Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

nnrprg@nnrcz.com

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 296 771 240

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Dědinská 893/29
Praha 6 - Ruzyně 161 00

Plné naložení kamionu (FTL) jedním zákazníkem - řešení pro přepravu zásilek a speciálních nákladu

Potřebujete spolehlivou a efektivní přepravu pro náročné zásilky? S FTL (Full Truck Load) službami od společnosti NNR máte zaručeno špičkové a plně přizpůsobené řešení, které splní vaše požadavky.


FTL je služba navržená tak, aby plně vyhovovala potřebám zákazníka. Při této formě přepravy je celý kamion vyhrazen pouze pro jednoho zákazníka a jeho zásilku. To znamená, že vaše zboží má přímou a nejrychlejší cestu k určenému místu doručení, aniž by muselo být překládáno nebo kombinováno s jinými zásilkami.

Jedním z klíčových benefitů služby FTL je minimalizace manipulace s produktem. Díky tomu je riziko poškození zboží během přepravy sníženo na minimum, což je zvláště důležité pro citlivé nebo hodnotné zásilky. Navíc FTL umožňuje optimální využití prostoru v kamionu, což může být klíčové pro přepravu velkých a objemných zásilek.

Bez ohledu na to, zda se jedná o krátkou nebo dlouhou trasu, FTL zajišťuje rychlou a spolehlivou dopravu od výrobce až k vašim dveřím.

Pro zákazníky vyžadující specifické podmínky pro přepravu zboží jsou k dispozici dodatečné možnosti, jako je například použití vozidel s řízenou teplotou nebo nasazení dvou řidičů pro delší trasy, což zajistí dodržení co nejkratší dodací lhůty.

Využijte prémiové služby FTL od společnosti NNR a dejte svým zásilkám ty nejlepší podmínky pro bezpečnou a efektivní přepravu. S FTL máte jistotu, že vaše zboží dorazí včas a bezpečně do cíle, přesně tam, kde ho potřebujete.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Špičkové služby celního odbavení - bezstarostné řešení pro mezinárodní obchod

Špičkové služby celního odbavení - bezstarostné řešení pro mezinárodní ...

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro celní služby, neváhejte kontaktovat NNR. Jsme zde, abychom vám pomohli udržet vaše náklady pod kontrolou a zajistili trvalou shodu s celními předpisy.

Kompletní správa 4PL: řízení nákladní přepravy a skladování, až po správu objednávek a expedici

Kompletní správa 4PL: řízení nákladní přepravy a skladování, až po ...

Změňte svůj pohled na řízení nákladní dopravy s NNR a otevřete si cestu k efektivnějšímu dodavatelskému řetězci.

Štítky:Kurýrní doprava a zasilatelstvíLetecká dopravaLodní doprava nákladníLogistika a dopravní společnostiNákladní doprava tuzemskáNákladní doprava zahraničníŽelezniční doprava nákladníCelní službySkladování

Podstránky

Pozemní přeprava

Spolehlivá nákladní přeprava zásilek po silnici i železnici, služby LTL, FTL

Dopravní společnost NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED se sídlem v Praze nabízí zákazníkům spolehlivou nákladní dopravu po silnici a železnici se zajištěním služeb LTL, FTL včetně plánovaného uspořádání a sloučení železničního nákladu a co nejkratší možné doby přepravy.

Námořní a letecká doprava

Námořní a letecká přeprava zásilek po celém světě s dopravní společností NNR

NNR provozuje leteckou a námořní dopravu efektivním způsobem, vždy v rovnováze mezi náklady na přepravu, dobou transportu zboží a rychlostí uvedení na trh či nutnosti skladování zboží. Leteckou přepravu zásilek nabízíme Express, Premium economy nebo Standard economy. U námořní dopravy lze využít služeb FCL, LCL nebo kombinace přepravy nákladu letadlem a po moři.

Logistika, celní služby

Logistické služby, skladování, řízení zásob, celní odbavení, zprostředkování

NNR zajišťuje logistické služby na profesionální úrovni. Nabízíme globální řešení skladování a distribuce s online kontrolou zásob a viditelností úrovně SKU. NNR poskytuje řešení smluvního skladování a distribuce z moderních zařízení se sofistikovanými systémy řízení skladů. Ty poskytují integrovanou správu objednávek v reálném čase a kompletní kontrolu zásob. NNR nabízí možnost celní deklarace, služby celního zprostředkování i využití služby celní zdravotní kontroly.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

NNR Global Logistics
Dědinská 893/29
Praha 6 - Ruzyně 161 00
GPS: 50°5′25.76″ N, 14°18′6.08″ E

50°5′25.76″ N, 14°18′6.08″ E

QR kód firmy NNR Global Logistics
WEBOVÁ STRÁNKA NNR Global Logistics UK LIMITED, organizační složka
Adresa

Adresa

Dědinská 893/29
Praha 6 - Ruzyně 161 00

nnrprg@nnrcz.com
+420 296 771 240

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Pozemní přeprava

Pozemní přeprava

Námořní a letecká doprava

Námořní a letecká doprava

Logistika, celní služby

Logistika, celní služby

Kde nás najdete

Dědinská 893/29
Praha 6 - Ruzyně 161 00

GPS50°5′25.76″ N, 14°18′6.08″ E

Plánování trasy

Dědinská 893/29 Praha 6 - Ruzyně 16100

Prospekty

Certifikát kvality firmy