Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

nnrprg@nnrcz.com

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 296 771 240

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Dědinská 893/29
Praha 6 - Ruzyně 161 00

Váš partner pro efektivní logistiku, správu objednávek a řízení zásob v reálném čase

Hledáte-li spolehlivého partnera pro vaše logistické potřeby, NNR je váš spojenec, který přináší moderní řešení pro smluvní logistiku a distribuci objednávek v reálném čase.


Společnost NNR není jen další firmou poskytující logistické služby. Je to partner, který se vášnivě zasazuje o optimalizaci dodavatelského řetězce s důrazem na redukci časového zpoždění díky kombinaci nejnovější technologie a odborných znalostí svých týmů po celém světě. S integrovaným řešením zajišťuje řízení objednávek v reálném čase a kompletní kontrolu nad zásobami svých zákazníků.

NNR poskytuje řešení smluvního skladu, které spojuje špičkovou technologii a moderní zařízení s odbornými znalostmi, aby optimalizovalo efektivitu dodavatelského řetězce. Díky inovativnímu "Aktivity Based Pricing" modelu mohou zákazníci výrazně snížit režijní a fixní náklady.

NNR je vybaven sofistikovaným WMS (Warehouse Management Systems), který je používán ve všech distribučních centrech po celém světě. Tento systém se integruje se správou objednávek a aplikacemi pro nákladní dopravu, díky tomu získají zákazníci jednodušší řešení a přehled o globálním inventáři v reálném čase.

A pro ty, kteří hledají ještě vyšší úroveň řízení zásob, poskytuje NNR doplňkový software 'SCALE WMS', licencovaný společností Manhattan Associates, který dokáže řídit vnitropodnikovou výrobu, kompletaci, přepracování a změnu položky SKU, což vede k ještě lepší kontrole nad zásobami.

NNR není jen průměrným poskytovatelem logistických služeb, je to váš partner, který vám poskytne spolehlivost a spojení s inovacemi a technologiemi, díky kterým dosáhnete vašich obchodních cílů efektivně a s jistotou. Jsou tu, aby vám pomohli růst a prosperovat ve vašem podnikání!.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Námořní přeprava s NNR - objednejte si svůj vlastní kontejner pro rychlou a spolehlivou dodávku

Námořní přeprava s NNR - objednejte si svůj vlastní kontejner pro ...

Díky komplexnímu přístupu a výhodám nabízeným společností NNR se námořní přeprava stává nejen efektivní, ale také spolehlivou a cenově dostupnou možností pro vaše přepravní potřeby.

Špičkové služby celního odbavení - bezstarostné řešení pro mezinárodní obchod

Špičkové služby celního odbavení - bezstarostné řešení pro mezinárodní ...

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro celní služby, neváhejte kontaktovat NNR. Jsme zde, abychom vám pomohli udržet vaše náklady pod kontrolou a zajistili trvalou shodu s celními předpisy.

Štítky:Kurýrní doprava a zasilatelstvíLetecká dopravaLodní doprava nákladníLogistika a dopravní společnostiNákladní doprava tuzemskáNákladní doprava zahraničníŽelezniční doprava nákladníCelní službySkladování

Podstránky

Pozemní přeprava

Spolehlivá nákladní přeprava zásilek po silnici i železnici, služby LTL, FTL

Dopravní společnost NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED se sídlem v Praze nabízí zákazníkům spolehlivou nákladní dopravu po silnici a železnici se zajištěním služeb LTL, FTL včetně plánovaného uspořádání a sloučení železničního nákladu a co nejkratší možné doby přepravy.

Námořní a letecká doprava

Námořní a letecká přeprava zásilek po celém světě s dopravní společností NNR

NNR provozuje leteckou a námořní dopravu efektivním způsobem, vždy v rovnováze mezi náklady na přepravu, dobou transportu zboží a rychlostí uvedení na trh či nutnosti skladování zboží. Leteckou přepravu zásilek nabízíme Express, Premium economy nebo Standard economy. U námořní dopravy lze využít služeb FCL, LCL nebo kombinace přepravy nákladu letadlem a po moři.

Logistika, celní služby

Logistické služby, skladování, řízení zásob, celní odbavení, zprostředkování

NNR zajišťuje logistické služby na profesionální úrovni. Nabízíme globální řešení skladování a distribuce s online kontrolou zásob a viditelností úrovně SKU. NNR poskytuje řešení smluvního skladování a distribuce z moderních zařízení se sofistikovanými systémy řízení skladů. Ty poskytují integrovanou správu objednávek v reálném čase a kompletní kontrolu zásob. NNR nabízí možnost celní deklarace, služby celního zprostředkování i využití služby celní zdravotní kontroly.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

NNR Global Logistics
Dědinská 893/29
Praha 6 - Ruzyně 161 00
GPS: 50°5′25.76″ N, 14°18′6.08″ E

50°5′25.76″ N, 14°18′6.08″ E

QR kód firmy NNR Global Logistics
WEBOVÁ STRÁNKA NNR Global Logistics UK LIMITED, organizační složka
Adresa

Adresa

Dědinská 893/29
Praha 6 - Ruzyně 161 00

nnrprg@nnrcz.com
+420 296 771 240

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Pozemní přeprava

Pozemní přeprava

Námořní a letecká doprava

Námořní a letecká doprava

Logistika, celní služby

Logistika, celní služby

Kde nás najdete

Dědinská 893/29
Praha 6 - Ruzyně 161 00

GPS50°5′25.76″ N, 14°18′6.08″ E

Plánování trasy

Dědinská 893/29 Praha 6 - Ruzyně 16100

Prospekty

Certifikát kvality firmy