Kovoobrábění, CNC obrábění, výroba obráběných dílů, díly pro automobilový průmysl a stavební stroje

Společnost DETAIL CZ s.r.o. zaměřuje svoji činnost na výrobu obráběných dílů pro motory, převodovky a šasi zejména pro automobilový průmysl a stavební stroje.


Vyrábíme díly hlavně pro automobilový průmysl a stavební stroje
Hledáte spolehlivého dodavatele obráběných dílů pro motory, převodovky a šasi? Chcete spolupracovat s firmou, která má dlouholeté zkušenosti a vysoký standard kvality? Pak je pro vás správnou volbou firma DETAIL CZ s.r.o.

Firma DETAIL CZ s.r.o. je česká firma, která byla založena před 25 lety na Vysočině. Zabývá se výrobou obráběných dílů hlavně pro automobilový průmysl a stavební stroje. Mezi její hlavní zákazníky patří americká skupina Paccar – DAF Trucks, Leyland, Scania a Doosan Bobcat.

Firma DETAIL CZ s.r.o. má dva výrobní závody v Žirovnici a Jemnici, kde pracuje asi 250 zaměstnanců. Firma disponuje moderním strojním parkem a používá nejnovější technologie a postupy. Firma je držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001.

Firma DETAIL CZ s.r.o. je součástí skupiny Wikov, která je předním výrobcem mechanických průmyslových převodovek. Tím získává přístup k širokému portfoliu produktů a služeb, které může nabídnout svým zákazníkům.

Firma DETAIL CZ s.r.o. dbá na spokojenost svých zákazníků i zaměstnanců. Nabízí stabilní a kvalitní pracovní podmínky, férové jednání a etické chování. Společnost také podporuje rozvoj regionu a zapojuje se do společensky odpovědných aktivit.

Pokud hledáte firmu, která vám dodá kvalitní obráběné díly za rozumnou cenu, neváhejte a kontaktujte firmu DETAIL CZ s.r.o. Budete mile překvapeni jejich profesionalitou, flexibilitou a ochotou. Firma DETAIL CZ s.r.o. je vaším ideálním partnerem pro úspěšné podnikání.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Produkty pro automobilový průmysl

Produkty pro automobilový průmysl
Kovoobrábění součástek z materiálového polotovaru do automobilového průmyslu, výrobky pro motory a převodovky, pro stavební auta na zakázku realizuje firma DETAIL CZ s.r.o.

Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů

Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů
Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů, díly pro motory, převodovky a šasi, průmysl a stavební stroje.

Díly pro automobilový průmysl, speciální a pevnostní šrouby, pouzdra

Díly pro automobilový průmysl, speciální a pevnostní šrouby, pouzdra
Obráběné díly pro automobilový průmysl, výroba speciálních a pevnostních šroubů, pouzder, třmenů za pomoci moderních technologií realizuje DETAIL CZ s.r.o., okres Pelhřimov.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DETAIL CZ s.r.o. kovovýroba
WEBOVÁ STRÁNKA
DETAIL CZ s.r.o.
www.detail-cz.cz
Adresa

Adresa

Žižkova 771
Žirovnice 394 68

lukas.marsoun@detail-cz.cz
+420 565 428 716


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha