Produkty pro automobilový průmysl

Kovoobrábění součástek z materiálového polotovaru do automobilového průmyslu, výrobky pro motory a převodovky, pro stavební auta na zakázku realizuje firma DETAIL CZ s.r.o.


Kovoobrábění součástek z materiálového polotovaru
Pohybujete se v oblasti automobilového průmyslu? Je pro vás problém najít vhodného kandidáta na dodavatele dílů? Vyberte si nás, DETAIL CZ s.r.o., specialistu na kovoobrábění!
V rámci naší činnosti obrábíme součástky zejména pro motory a převodovky. Nezaměřujeme se pouze na českou klientelu, ale dodáváme zboží i do zahraničí, kde máme spousty významných klientů. S téměř 300 profesionálními zaměstnanci tvoříme každý den produkty vysoké kvality, o kterých víme, že dokážou našeho klienta uspokojit. Jsme certifikovanou společností. Výrobní proces je zaměřen především na frézování, soustružení a broušení. Do sortimentu řadíme šrouby, pouzdra, podložky, rozpěrky a třmeny, které jsou vyráběny z tyčového materiálu.

Pokud jsme vás oslovili, zašlete poptávku na kontaktní e-mailovou adresu. V případě dotazů volejte, je možno si domluvit individuální setkání v rámci budoucí spolupráce. Sídlo společnosti se nachází v Žirovicích na adrese Žižkova 771.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů

Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů
Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů, díly pro motory, převodovky a šasi, průmysl a stavební stroje.

Díly pro automobilový průmysl, speciální a pevnostní šrouby, pouzdra

Díly pro automobilový průmysl, speciální a pevnostní šrouby, pouzdra
Obráběné díly pro automobilový průmysl, výroba speciálních a pevnostních šroubů, pouzder, třmenů za pomoci moderních technologií realizuje DETAIL CZ s.r.o., okres Pelhřimov.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DETAIL CZ s.r.o. kovovýroba
WEBOVÁ STRÁNKA
DETAIL CZ s.r.o.
www.detail-cz.cz
Adresa

Adresa

Žižkova 771
Žirovnice 394 68

svatopluk.strachota@detail-cz.cz
+420 605 252 388


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha