Díly pro automobilový průmysl, speciální a pevnostní šrouby, pouzdra

Obráběné díly pro automobilový průmysl, výroba speciálních a pevnostních šroubů, pouzder, třmenů za pomoci moderních technologií realizuje DETAIL CZ s.r.o., okres Pelhřimov.


DETAIL CZ s.r.o., okres Pelhřimov, výroba dílů pro automobilový průmysl
Pracujete v automobilovém průmyslu či jako výrobce strojů? Hledáte pro své oddělení dodavatele obráběných dílů? Naše společnost DETAIL CZ s.r.o., která sídlí v obci Žirovnice v okrese Pelhřimov, Vám zhotoví potřebné produkty na míru dle Vaší specifikace. Specializujeme se na CNC soustružení, frézování, válcování závitů, bezhroté i hrotové broušení, omílání, značení a praní.
V našich kovoobráběcích halách vyrábíme rotační díly, pouzdra a podložky, pevnostní a speciální šrouby, rozpěrky a třmeny. Moderní technologie, špičkoví odborní pracovníci a vhodné materiály jsou základem kvalitní práce a prvotřídních výrobků.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Produkty pro automobilový průmysl

Produkty pro automobilový průmysl
Kovoobrábění součástek z materiálového polotovaru do automobilového průmyslu, výrobky pro motory a převodovky, pro stavební auta na zakázku realizuje firma DETAIL CZ s.r.o.

Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů

Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů
Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů, díly pro motory, převodovky a šasi, průmysl a stavební stroje.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DETAIL CZ s.r.o. kovovýroba
WEBOVÁ STRÁNKA
DETAIL CZ s.r.o.
www.detail-cz.cz
Adresa

Adresa

Žižkova 771
Žirovnice 394 68

svatopluk.strachota@detail-cz.cz
+420 605 252 388


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha