Microsite byla vložena dne:08.07.2019
ID microsite: 142365, počet zhlédnutí:  22
Zadavatelem microsite je firma

DETAIL CZ s.r.o.

Díly pro automobilový průmysl, speciální a pevnostní šrouby, pouzdra

Obráběné díly pro automobilový průmysl, výroba speciálních a pevnostních šroubů, pouzder, třmenů za pomoci moderních technologií realizuje DETAIL CZ s.r.o., okres Pelhřimov.

DETAIL CZ s.r.o., okres Pelhřimov, výroba dílů pro automobilový průmyslDETAIL CZ s.r.o., okres Pelhřimov, obráběné díly, CNC soustruženíDETAIL CZ s.r.o., okres Pelhřimov, rotační díly, pouzdra a podložky, šrouby

Pracujete v automobilovém průmyslu či jako výrobce strojů? Hledáte pro své oddělení dodavatele obráběných dílů? Naše společnost DETAIL CZ s.r.o., která sídlí v obci Žirovnice v okrese Pelhřimov, Vám zhotoví potřebné produkty na míru dle Vaší specifikace. Specializujeme se na CNC soustružení, frézování, válcování závitů, bezhroté i hrotové broušení, omílání, značení a praní.
V našich kovoobráběcích halách vyrábíme rotační díly, pouzdra a podložky, pevnostní a speciální šrouby, rozpěrky a třmeny. Moderní technologie, špičkoví odborní pracovníci a vhodné materiály jsou základem kvalitní práce a prvotřídních výrobků.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY