Zadavatelem microsite je firma Penzion SokolPenzion Sokol, ubytování Paseky nad Jizerou, cykloturistika, turistika, lyžování

Penzion Sokol v Pasekách nad Jizerou nabízí příjemné ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, lyžařské kurzy a soustředění.Hledáte vhodné ubytování na horách? Jste rodina s dětmi nebo chcete zorganizovat dětský tábor, sportovní soustředění nebo školu v přírodě?

Penzion Sokol, který se nachází na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v Pasekách nad Jizerou Vám nabízí jedinečné ubytování v klidném prostředí uprostřed přírody. V létě si užijete spoustu zajímavých výletů do okolí. V zimě potom pohodové lyžování na místních širokých sjezdovkách. Přímo u pensionu se nachází velké multifunkční hřiště vhodné především pro míčové sporty.

Celková kapacita penzionu je 80 lůžek ve 2 až 3 lůžkových pokojích se sprchovým koutem a umyvadlem. WC je společné na patře. Stravování poskytujeme ubytovaným hostům formou snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Pro hosty vaříme nejen klasickou českou kuchyni, ale také krkonošské speciality a na přání různá dietní jídla. Kapacita jídelny je až 90 míst.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v pensionu Sokol, Paseky nad Jizerou

Ubytování v pensionu Sokol, Paseky nad Jizerou

Nabízíme ubytování v krásné přírodě na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v pensionu Sokol.


Penzion, ubytování, lyžování, turistika, Paseky nad Jizerou, Krkonoše

Penzion, ubytování, lyžování, turistika, Paseky nad Jizerou, Krkonoše

Hledáte příjemné ubytování na pomezí Krkonoš a Jizerských hor? Máte rádi lyžování, turistiku či cykloturistiku? Přijeďte do Penzionu Sokol, u nás si užijete v létě i v zimě.


Rekreační středisko Trnávka - rodinné, rekondiční, ozdravné pobyty a ...

Rekreační středisko Trnávka - rodinné, rekondiční, ozdravné pobyty a ...

Rekreační středisko Trnávka leží v oblasti Českomoravské vrchoviny mezi obcemi Červená Řečice a Želiv v okrese Pelhřimov na břehu vodního díla Trnávka v nadmořské výšce 422 m nad mořem.