Zadavatelem microsite je firma Penzion SokolUbytování v pensionu Sokol, Paseky nad Jizerou

Nabízíme ubytování v krásné přírodě na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v pensionu Sokol.Hledáte ubytování uprostřed přírody pro větší skupiny? Náš příjemný a poklidný pension Sokol v Pasekách nad Jizerou je jako stvořený pro dětské tábory, lyžařské kurzy, školy v přírodě nebo sportovní soustředění. V létě je zde plno příležitostí k výletům a v zimě jistě využijete místní široké sjezdovky k lyžování, které jsou přizpůsobené nejen pro děti a začátečníky, ale i pokročilé lyžaře. Přímo u pensionu jistě oceníte multifunkční hřiště určené převážně pro míčové sporty.

Strava je v pensionu zajištěna ve velké jídelně a lze si vybrat pouze snídaně, polopenzi nebo dokonce plnou penzi. Pochutnáte si na tradiční české kuchyni, ale také krkonošských specialitách. Na přání pro vás připravíme i dietní, bezlepkové nebo bezlaktózové pokrmy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rekreační středisko Trnávka - rodinné, rekondiční, ozdravné pobyty a ...

Rekreační středisko Trnávka - rodinné, rekondiční, ozdravné pobyty a ...

Rekreační středisko Trnávka leží v oblasti Českomoravské vrchoviny mezi obcemi Červená Řečice a Želiv v okrese Pelhřimov na břehu vodního díla Trnávka v nadmořské výšce 422 m nad mořem.


Penzion, ubytování, lyžování, turistika, Paseky nad Jizerou, Krkonoše

Penzion, ubytování, lyžování, turistika, Paseky nad Jizerou, Krkonoše

Hledáte příjemné ubytování na pomezí Krkonoš a Jizerských hor? Máte rádi lyžování, turistiku či cykloturistiku? Přijeďte do Penzionu Sokol, u nás si užijete v létě i v zimě.