Ošetření krovu a impregnace střechy napadené dřevokaznými škůdci nebo plísněmi

Pokud je Vaše střešní konstrukce nebo krovy zasažena škůdci nebo plísněmi, obraťte se na společnost  BEST OSTRAVA , s.r.o., která se postará v okolí Opavy a Ostravy o ošetření napadeného dřeva.


Ošetření střechy, krovu napadené dřevokaznými škůdci nebo plísněmi Opava, Ostrava
Všimli jste si, že jsou krovy Vaší střechy napadeny škůdci? Vytvořila se na dřevěné střešní konstrukci plíseň v takové míře, že se jí neumíte zbavit svépomocí? Kontaktujte společnost Best Ostrava s.r.o., která provádí ošetření krovů a dřevěných střešních konstrukcí napadených škůdci na Opavsku a Ostravsku.

Pomocí speciálního impregnační přípravku jsme schopni zbavit dřevo parazitů, jako jsou červotoči, tesaříci nebo dřevokazní mravenci. Včasným zásahem našim zákazníkům ušetříme statisíce korun za případné opravy nebo výměny dřevěných konstrukcí, které již není možné zachránit. Ošetříme také dřevo napadené houbami a plísněmi.

Aby nebylo vaše dřevo napadeno škdůci, je důležitá jeho preventivní ochrana – impregnace. Obrátit se na nás můžete i v případě, že potřebujete provést impregnaci dřeva.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Ochrana dřeva, tlaková impregnace a ošetření krovu a střech

Ochrana dřeva, tlaková impregnace a ošetření krovu a střech
Společnost BEST se zaměřuje na impregnaci a ochranu dřeva před hnilobou, dřevokaznými škůdci a houbami na Opavsku a Ostravsku. Ošetřujeme také krovy či střechy velice účinnou tlakovou impregnací.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BEST OSTRAVA s.r.o. Impregnace dřeva a dřevěných konstrukcí
WEBOVÁ STRÁNKA
BEST OSTRAVA s.r.o.
www.bestostrava.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 3223/138d
Ostrava-Přívoz 702 00

info@bestostrava.cz
+420 596 133 692


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha