Ochrana dřeva, tlaková impregnace a ošetření krovu a střech

Společnost BEST se zaměřuje na impregnaci a ochranu dřeva před hnilobou, dřevokaznými škůdci a houbami na Opavsku a Ostravsku. Ošetřujeme také krovy či střechy velice účinnou tlakovou impregnací.


Tlaková impregnace krovů, střešních konstrukcí Opava, Ostrava
Péče o dřevěné konstrukce, střechy a krovy je třeba nejen před umístěním dřevěných prvků do staveb, ale i průběžně po celou dobu užívání dřeva. Pokud chcete ochránit dřevo a dřevěné konstrukce před biotickými škůdci nebo hnilobou, obraťte se na společnost BEST Ostrava. Naše společnost se specializuje na ochranu dřeva a také tlakovou impregnaci dřevěných konstrukcí, střech a krovů.

Impregnaci dřeva provádíme preventivně jako ochranu před napadením dřevokaznými škůdci, především před červotoči, tesaříky, plísněmi, houbami nebo dřevomorkou a dalšími biotickými škůdci. Impregnaci nanášíme nejčastěji na krovy a konstrukce střech pomocí impregnačních nátěrů a postřiků. Tlaková impregnace navíc ochrání dřevo i v extrémních podmínkách, jako je pravidelný kontakt s vodou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Ošetření krovu a impregnace střechy napadené dřevokaznými škůdci nebo plísněmi

Ošetření krovu a impregnace střechy napadené dřevokaznými škůdci nebo plísněmi
Pokud je Vaše střešní konstrukce nebo krovy zasažena škůdci nebo plísněmi, obraťte se na společnost  BEST OSTRAVA , s.r.o., která se postará v okolí Opavy a Ostravy o ošetření napadeného dřeva.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BEST OSTRAVA s.r.o. Impregnace dřeva a dřevěných konstrukcí
WEBOVÁ STRÁNKA
BEST OSTRAVA s.r.o.
www.bestostrava.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 3223/138d
Ostrava-Přívoz 702 00

info@bestostrava.cz
+420 596 133 692


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha