Zadavatelem microsite je firma ILABO, spol. s r.o. Laboratorní technika KyjovLaboratorní přístroje a zařízení pro soukromé i státní laboratoře

Společnost ILABO, spol. s r.o. se zabývá prodejem laboratorní techniky pro soukromé i státní laboratoře. Dodávka přístrojů pro průmysl i výzkumné a školské laboratoře.Laboratorní přístroje a zařízení prodává společnost ILABO, spol. s r.o. Dodává široký sortiment laboratorní techniky pro různé průmyslové odvětví i výzkumným a školským laboratořím.

V sortimentu naleznete laboratorní mlýny, přístroje pro destilaci vodní parou, laboratorní váhy, zařízení pro mineralizaci, extrakci tuků, stanovení vláknin a mnoho dalšího.

Společnost ILABO, spol. s r.o. je výhradním zástupcem společností FRITSCH, GERHARDT a SENTRON, ale zastupují i řadu dalších zahraničních i tuzemských firem, které vyrábí laboratorní techniku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej vah, inkubátorů, vodních lázní, pipet i sond pro soukromé a ...

Prodej vah, inkubátorů, vodních lázní, pipet i sond pro soukromé a ...

Na prodej přesných laboratorních vah, inkubátorů, pipet, sond, vodních lázních a dalšího potřebného vybavení pro soukromé i státní laboratoře se zaměřuje firma ILABO, spol. s.r.o. Kyjov.


Prosévačky Fritsch na suché a mokré třídění pro soukromé a státní ...

Prosévačky Fritsch na suché a mokré třídění pro soukromé a státní ...

Špičkové prosévačky značky Fritsch pro mokré i suché třídění vhodné pro použití jak ve soukromých, tak i státních laboratořích prodává a dodává firma ILABO – laboratorní technika.


Prodej laboratorní techniky a přístrojů pro soukromé a státní laboratoře

Prodej laboratorní techniky a přístrojů pro soukromé a státní laboratoře

Široký sortiment laboratorní techniky a přístrojů vhodných pro soukromé i státní laboratoře zakoupíte u firmy ILABO. Prodáváme laboratorní mlýny, váhy, ultrazvuky, přístroje pro destilace a další.


Zařízení, bloky pro automatickou mineralizaci  – prodej

Zařízení, bloky pro automatickou mineralizaci – prodej

Prodejem a distribucí zařízení pro automatickou mineralizaci Kjeldatherm, která vynikají perfektním zpracováním dat, analytickou výkonností a prakticky bezobslužným provozem, se zabývá firma ILABO.