Kosmetické studio - ošetření pleti a permanentní make-up, tetování obočí

Kosmetické ošetření pleti i poradenství pro zralou i mladistvou pleť poskytuje v Olomouci Kosmetické studio Jana Knittlová. Provádíme aplikaci permanentního make-upu včetně tetování obočí.


Kosmetika Olomouc
Uvažujete o tetování obočí? Hledáte v okolí Olomouce kosmetické studio, které má bohaté zkušenosti s aplikací permanentního make-upu? Potřebujete poradit s tím, jak správně pečovat o Vaši pleť? Kosmetické studio Jana Knittlová z Olomouce poskytuje nejen kosmetické ošetření mladistvé nebo zralé pleti, ale zabývá se také aplikací permanentního make-upu a tetování obočí.

V rámci kosmetického ošetření pleti provádíme její povrchové i hloubkové čištění, peeling, aplikaci masky, barevní řas a obočí, depilace obličeje, mikromasáž očního okolí a masáž obličeje, krku a dekoltu. Na přání klientek depilujeme třísla, horní a dolní končetiny. Poradíme Vám, jak o Vaši pleť správně pečovat a doporučíme Vám vhodnou kosmetiku pro péči o váš typ pleti.

Pokud máte velice řídké obočí, vhodnou metodou úpravy takového obočí je tetování obočí. Výsledným efektem je velmi přirozený vzhled obočí. V rámci permanentního make-upu tetujeme také oční linky nebo rty.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Rekvalifikační kurzy, akreditovaná profesní kvalifikace oboru kosmetička, pedikérka nebo masérka

Rekvalifikační kurzy, akreditovaná profesní kvalifikace oboru kosmetička, pedikérka nebo masérka
Rekvalifikační kurzy v oboru kosmetička, pedikérka a masérka zajišťuje v okolí Olomouce Vzdělávací a kosmetické centrum Jana Knittlová. Po absolvování zkoušky získáte osvědčení o profesní kvalifikaci.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vzdělávací a kosmetické centrum Jana Knittlová Olomouc
WEBOVÁ STRÁNKA
Vzdělávací a kosmetické centrum Jana Knittlová Olomouc
www.jana-knittlova.cz
Adresa

Adresa

Litovelská 100/19
Olomouc 779 00

jana.knittlova@seznam.cz
+420 777 248 155


Najdete nás také zde:

Facebookwww.rekvalifikace-kurzy-olomouc.czARES
captcha