Rekvalifikační kurzy, akreditovaná profesní kvalifikace oboru kosmetička, pedikérka nebo masérka

Rekvalifikační kurzy v oboru kosmetička, pedikérka a masérka zajišťuje v okolí Olomouce Vzdělávací a kosmetické centrum Jana Knittlová. Po absolvování zkoušky získáte osvědčení o profesní kvalifikaci.


Rekvalifikační kurz kosmetička Olomouc
Rádi byste se profesionálně věnovali líčení nebo pedikúře? Uvažujete o založení vlastního kosmetického salónu? Chcete se stát profesionálním masérem, ale chybí Vám odborná kvalifikace? Absolvujte rekvalifikační kurzy oboru kosmetička, pedikérka nebo masérka ve Vzdělávacím a kosmetickém centru Jana Knittlová v Olomouci.

Naše vzdělávací a kosmetické centrum pořádá rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. Kurzy trvají obvykle 2-3 měsíce a jsou zakončeny profesionální zkouškou. Po jejím úspěšném absolvování získáte osvědčení o získání profesní kvalifikace, na jehož základě si můžete vyřídit živnostenský list a začít podnikat.

Účastnice kurzů se seznámí s reálným provozem a aktuální nabídkou materiálů a technik pro výkon jednotlivých služeb. Své vzdělání v oboru kosmetička, masérka nebo pedikérka můžete obohatit doplňkovými kurzy v délce 2-3 dnů.

V případě zájmu o rekvalifikační kurz nebo bližší informace ohledně jednotlivých kurzů nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kosmetické studio - ošetření pleti a permanentní make-up, tetování obočí

Kosmetické studio -  ošetření pleti a permanentní make-up, tetování obočí
Kosmetické ošetření pleti i poradenství pro zralou i mladistvou pleť poskytuje v Olomouci Kosmetické studio Jana Knittlová. Provádíme aplikaci permanentního make-upu včetně tetování obočí.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vzdělávací a kosmetické centrum Jana Knittlová Olomouc
WEBOVÁ STRÁNKA
Vzdělávací a kosmetické centrum Jana Knittlová Olomouc
www.jana-knittlova.cz
Adresa

Adresa

Litovelská 100/19
Olomouc 779 00

jana.knittlova@seznam.cz
+420 777 248 155


Najdete nás také zde:

Facebookwww.rekvalifikace-kurzy-olomouc.czARES
captcha