Zadavatelem microsite je firma Obec LechoviceBarokní zámek Lechovice, poutní kostel a dobré víno v Obci Lechovice

Obec Lechovice v okrese Znojmo Vás zve na prohlídku mnoha kulturních památek, mezi něž patří Lechovický zámek v barokním stylu nebo Poutní kostel Navštívení Panny Marie.Nedaleko Znojma leží malebná Obec Lechovice, která je obklopená břehy řeky Jevišovky a malebnou krajinou. Ideální místo, kam si o víkendu udělat výlet. A to nejen pro milovníky přírody, ale i kultury, historie a hlavně vína.

Obec Lechovice se může pyšnit nádherným Zámkem Lechovickým, který je v barokním stylu a nadchne svým krásným exteriérem i interiérem. Najdete zde i další kulturní památky jako:

- Poutní kostel Navštívení Panny Marie
- Kaple Kübecků
- Sousoší Nejsvětější Trojice

Koho příliš nezajímají památky, ten se může těšit třeba na nějaký fotbalový zápas Fotbalového Klubu Lechovice, a pokud budete mít štěstí můžete se těšit i na další společenské akce, které zajišťuje obec pro své občany. Mezi ně patří třeba Lechovická pouť, a pro ty nejmenší se každý rok koná dětský den.

Obec je vybavena poštou, knihovnou, hřištěm, ale i Penzionem U Zámku, kde můžete přenocovat. Milovníky vína potěší Vinné sklepy Lechovice a další restaurace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY