Zadavatelem microsite je firma Exhibition Salvador DalíUnikátní muzeum Salvador Dalí – stálá expozice nedaleko Václavského náměstí

Přemýšlíte kam o víkendu vyrazit? Navštivte jedinečnou výstavu Salvador Dalí v Praze, která je jen pár kroků od Václavského náměstí.Tento významný umělec byl velmi všestranný, nebyl totiž pouze malíř, ale také spisovatel, režisér, ilustrátor, a to není vše. Dalí byl opravdu velmi nadaný a v roce 1934 až 1987 se zaměřoval hlavně na sochařství. Jeho díla byla vyrobena z bronzu a také vyrobil vůbec první skleněné předměty, které můžete nyní vidět v unikátní stálé expozici v Praze. Jedná se o největší soukromou sbírku, a to muzejních a skleněných soch, grafiky, obrazů, šperků a sošek vyrobené z diamantů a zlata. Pokud chcete poznat ty nejzajímavější díla Salvadora Dalího určitě si tuto výstavu nenechte ujít, zažijete zde nezapomenutelný zážitek. Více informací najdete na daliprague.cz.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výstava Salvador Dalí, adventní galavečery v Praze

Výstava Salvador Dalí, adventní galavečery v Praze

Nová výstava pařížského surrealisty v Praze. Salvador Dalí v samém srdci Prahy! Unikátní expozice Vás čeká ve výstavním prostoru Salvador Dalí – Enigma.