Zadavatelem microsite je firma Obec Šárovcova LhotaNádherné prostředí Podkrkonoší, turistické výlety a lidová architektura v Obci Šárovcova Lhota

Šárovcova Lhota leží v okresu Jičín a je to krásná vesnička obklopená nádhernou přírodou a lidovou architekturou, která ji zajistila první místo Vesnice roku v roce 2015.V okrese Jičín leží malebná vesnička, která se dokonce v roce 2015 stala Vesnicí roku. Patří do oblasti Podkrkonoší a rozhodně stojí za vidění. Řeč je o vesničce Šárovcova Lhota.

V Šárovcově Lhotě najdete krásné prostředí, jak co se týká architektury, tak co se týká přírody. Nechybí zde základní občanské vybavení jako je:

- Obecní hospoda
- poště
- potraviny

Spořádaný život a kulturní vyžití pro občany je základem pro příjemné živobytí, a tak se každoročně v obci konají kulturně-společenské akce pro nejmenší i pro dospělé. Dny dětí, závody v běhu i na kolech. V okolí vesnice najdete plno možností pro turismus:

- Lázně Bělohrad
- Libín
- Tikov

Výlety do krásného prostředí Podkrkonoší jsou to pravé pro relaxaci a vynikající nápad pro ty, kteří chtějí na chvíli vypnout a utéct z ruchu velkoměsta.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY